Розминка Динамо з румунською Унірею. Дубль Беніто і повернення Супряги з голом. ВІДЕО

Київське Динамо важко, але все таки знайшло суперника для чергового спарингу у Туреччині. Скасовані з різних причин домовленості з Лудогорцем, Поліссям, Кайсаром завершилися зустріччю з друголіговим румунським клубом Уніря Деж.

Після продажу Забарного до Борнмута центральними оборонцями вийшли гравці U-19 Боль/Дячук. Отримало Динамо і довгоочікуване підсилення з лавки. Нарешті до заявки на гру потрапив Владислав Супряга, який залікував травму.

Не встигли команди розіграти м'яч, як Динамо забило. На другій хвилині Тимчик запустив Беніто правим флангом, нігерієць пробив з гострого кута, а потім добив у ворота після заблокування воротарем першого свого удару.

Захисникам Динамо швидко стало сумно і вони вирішили додати вогнику в емоції своїх фанатів. Спочатку Боль програв позицію і дозволив вибігти на ударну позицію Попу, а потім Яцик віддав дуже гострий пас... на Резвана, який влучив у стійку.

Рівень суперника дозволив киянам незабаром забити вдруге. Прямовертикальний пас із центра оборони Яцика на Ваната завершився ударом форварда і сейвом кіпера, якого на добиванні знову підстеріг Беніто – дубль вінгера.

В середині тайму довга діагональ знову вдалася Яцику. Тепер захисник вивів сам на сам Тимчика, який головою замкнув навіс – 3:0. Не пішов з поля без гола у першому таймі і номінальний нападник Ванат. Його вихід віч-на-віч довів рахунок до 4:0.

Другий склад киян більше дозволяв супернику в атаці по перерві і киянам часом щастило. У Динамо згадаємо прорив Караваєва, який обіграв п'ятьох і... не забив, та довгоочікуваний гол Супряги після дивовижних рикошетів від гравців Унірі – 5:0. На 89-тій дірчаста оборона киян таки догралася до гола престижу Унірі – 5:1 у підсумку.