Шли його н@**й© Арбітри УПЛ зашкварилися у матчі Минай – Оболонь

Судді УПЛ знову вляпалися у скандал.

У матчі 9 туру Минай вдома приймав Оболонь. Кияни здолали закарпатців 1:0, а головний тренер Миная Володимир Шаран не прийшов на післяматчеву пресконференцію. Все через те, що у цьому матчі не все сподобалось наставнику минайців. Особливо, суддівство.

На матчі була відсутня система VAR, а Минай на офіційному сайті клубу вийшов з офіційною заявою:

На матч 9-го туру система ВАА у Минай не приїхала. В принципі, не варто було їхати й арбітрам. Олександр Афанасьєв поповнив список суддів, які у матчах за участі закарпатської команди допускали результативні помилки. Це не тільки наша думка. КДК вже визнавав, що рефері помилився у грі Минай – Шахтар, коли не видалив за грубий фол Судакова, а через три хвилини нападник забив м'яч. У матчі проти Дніпра-1 бригада арбітрів за допомоги системи ВАА призначила «лівий» пенальті у ворота минайців. Тепер Афанасьєв не вказав на позначку після порушення правил на Тимурі Корабліні. Цей момент вже встиг прокоментувати Лучано Луччі. «Асистент арбітра мав взяти на себе ініциативу», – саме ці слова голови комітету арбітрів УАФ навів у післяматчевій студії Максим Гіленко.

Минай ОболоньФото: Фк ОболоньПроте, телеграм-канал УПЛ жива повідомляє, що це ще не все. Боковий рефері Володимир Думенко взяв на себе ініціативу і подав сигнал центральному арбітру Олександру Афанасьєву. Приблизно, він звучав так: "Шли його [гравця Миная, який апелював щодо пенальт,і – прим. ред.] н@**й". Ось така комунікація між асистентом і головним..

Нагадаємо, що єдиний м'яч у цьому матчі забив Ростислав Тарануха, а Оболонь здолала Минай 1:0.

Читайте також: Суперник Шахтаря може отримати дискваліфікацію за ТВІТ! Безглуздий вчинок легенди

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також