Шокуюча Ліга чемпіонів. Вільярреал соромить Баварію, а Реал рятується в битві з Челсі. ВІДЕО

Гостросюжетні чвертьфінальні матчі найпрестижнішого клубного турніру Європи.

Мюнхенська Баварія залишила Лігу чемпіонів. Підопічні Юліана Нагельсманна після поразки в Іспанії (0:1) не змогли вдома здолати Вільярреал. Сьома команда поточного розіграшу Примери завдяки голу Чуквуезе на 88 хвилині вирвала нічию ціною в перемогу – 1:1 у Мюнхені (2:1 на користь команди Емері за підсумками двох матчів):

У Мадриді близьким до сенсації був переможець попереднього розіграшу Ліги чемпіонів – лондонський Челсі. Реал, маючи після англійського поєдинку два м'ячі переваги, примудрився по ходу зустрічі розтринькати все, що здобув раніше. Підопічні Тухеля на 75 хвилині здобули необхідний для себе результат (3:0), але все зіпсував м'яч Родріго на 80 хвилині. Бразилець скористався ідеальною передачею Модрича і перевів матч у екстратайми.

У додаткові 30 хвилин гри все вирішив гол лідера мадридців Каріма Бензема. Француз ударом головою замкнув навіс Вінісіуса Жуніора і вивів свою команду до півфіналу Ліги чемпіонів – 2:3 (5:4 за сумою двох матчів):