Шукав совість у тимощука. Блогер-утікач поспілкувався з українським зрадником

Російський блогер Євген Савін, якому належить клуб Красава, розкритикував уродженця України тренера Зеніта Анатолія тимощука.

Я особисто виходив на тимощука. Казав: Толю, давай зробимо. Спершу він взагалі не відповідав, а потім сказав, що подумає. Пізніше він сказав: «Жека, вибач. Я не хочу". Я відповів, що це було очікувано. Він каже: "Як скажеш". Я йому написав: «Толю, не важливо, що я скажу. Важливо, що ти собі скажеш, коли мине якийсь час

Шукав совість у тимощука. Блогер-утікач поспілкувався з українським зрадникомPhoto by Getty Images

Будь-якій людині можна знайти мільярд виправдань. Я чув версію, що в нього російська дружина, у нього всі гроші в росії. Але я впевнений, що тимощуку ніколи цього не вибачать. Можна було залишити на якийсь час дружину, можна вивести гроші з росії – через крипту, через що завгодно. А от совість свою ти вже ніколи нікуди не вивезеш. Вона закопана в нього десь там між газпромівськими будовами, і назавжди залишиться там.

Тимощук продовжує тішитися російським рублям і радіти життю на росії. Хоча нещодавно зрадник підробив документи, щоби отримати румунський паспорт.

Читайте також: Привернув увагу навіть головного тренера! ТОПклуб Італії зацікавився гравцем Руха

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також