Скандал у Парижі, проліт Манчестер Юнайтед і вилучення Соболя. Усі результати матчів Ліги чемпіонів

Клуби-учасники Ліги чемпіонів вийшли на фінішну пряму. В заключному турі групового етапу інтрига зберігалася у квартетах F та H

Причому, в групі H день вийшов скандальним. Під час матчу ПСЖ – Істанбул Башакшехір асистент головного тренера команди гостей П’єр Вебо був вилучений на 16-тій хвилині і не погоджувався з рішенням головного рефері. Згодом Башакшехір заявив про расизм з боку четвертого арбітра зустрічі румуна Себастьяна Колтеску. Він начебто дозволив собі прокоментувати колір шкіри чи то асистента, чи то Демба Ба. Гості на знак протесту пішли з поля і гру було зупинено. За рішенням УЄФА та домовленістю між клубами зустріч дограють у середу, 9 грудня, з новою бригадою офіційних осіб, що обслуговують поєдинки Ліги чемпіонів. Матч поновиться о 19:55 з часу зупинки, а інцидент, що мав місце, буде негайно розглянутий дисциплінарним комітетом Європейської спілки футбольних асоціацій.

Брюгге Едуарда Соболя претендувало на продовження боротьби у турнірі, але для цього треба було вигравати у Лаціо в Римі. Дощова погода сприяла підкатам, один із яких став фатальним для українця. Соболь увійшов у гру з жовтою вже на 2-гій хвилині, а на 39-тій отримав другу і вилучення ще до перерви (на 39-тій хвилині). Тоді Брюгге програвав 1:2. Але, до честі гостей, бельгійці змогли у меншості вирвати нічию, однак не більше. Тож команда Едуарда Соболя опускається до Ліги Європи.

Усі результати ігрового дня: Група Е

Ренн 1:3 Севілья (Дубль Ен Несері)

Челсі 1:1 Краснодар (Перевагу гостей англійці нівелювали одразу, реалізувавши пенальті у відповідь)

Челсі і Севілья достроково забронювали собі місця в 1/8 фіналу Ліги чемпіонів. Зрештою лондонці виграли групу, іспанці другі. До Ліги Європи з 5-ма очками проходить Краснодар.

Група F

Лаціо 2:2 Брюгге (За господарів забивали Корреа та Іммобіле з пенальті. Для Чіро це вже 5-тий гол у турнірі. У гостей гол плюс пас в активі Вормера)

Зеніт 1:2 Боруссія Д (Піщек і Вітсель вирвали для дортмундців перемогу за 10 хвилин у другому таймі)

Брюгге боротиметься за Кубок ЛЄ. Зеніт, проваливши кампанію, вплинути на розташування сил вже не міг, хоча вів у рахунку в заключному для себе матчі єврокубків. Боруссія Д, здолавши росіян, виграла боротьбу у квартеті, Лаціо став володарем другої путівки в 1/8 змагань. До слова, римляни пройшли груповий етап уперше з сезону 1999/2000 років!

Група G

Динамо 1:0 Ференцварош

Барселона 0:3 Ювентус (Два пенальті реалізував Роналду, між ними гол оформив Маккенні. Мессі і Ко характер залишили у роздягальні)

Третій м’яч приніс гостям перше місце у групі через особисті зустрічі, бо у Турині Юве поступився 0:2, а у Барселоні виграв 3:0. Каталонці тільки другі. Динамо та Ференцварош боролися за Лігу Європи і переможцем з дуелі вийшов київський клуб.

Група H

ПСЖ 0:0 Істанбул Башакшехір

Лейпциг 3:2 Манчестер Юнайтед (Анхеліньйо – чудовий гол плюс два класні паси. До того ж один м’яч німців скасували через офсайд завдяки VAR. Юнайтед ледь не створив ДИВО – голи Фернандеша з пенальті та Погба  після кутового прийшли за 2 хвилини (80-та та 82 хв). Але вибратися з ями МЮ не зумів…)

Тож далі по турніру йтиме Лейпциг. А от МЮ залишається вдовольнятися виступами у Лізі Європи, оскільки навіть гіпотетична поразка залишить ПСЖ вище за манкуніанців завдяки особистим зустрічам.

9 грудня груповий турнір завершиться в інших чотирьох квартетах. Донецький Шахтар у Мілані боротиметься з місцевим Інтером за право зіграти в єврокубках навесні. Матч стартує о 22:00 за київським часом.

Читайте також: Дефіцит нападників. Шахтар оголосив заявку на матч з Інтером і Секс-скандал і таємна вечірка. Переможця Ліги чемпіонів з ганьбою викинули із ТОП-клубу