Суперкубок УЄФА. Манчестер Сіті в серії пенальті перебив Севілью. ВІДЕО

Манчестер Сіті вже на старті зустрічі з Севільєю в матчі за Суперкубок УЄФА міг вийти вперед.

Вже на 8 хвилині гри Буну продемонстрував свою реакцію після удару Аке, який ударом головою ледь не перетворив у гол навіс із флангу.

Тотальний контроль м'яча з мінімальною кількістю моментів зіграв з командою Гвардіоли в злий жарт на 25 хвилині зустрічі. Акунья подав у штрафний майданчик на Ен-Несері, а марокканець, перестрибнувши Гвардіола та Аке, відправив м'яч у сітку воріт Едерсона – 0:1!

На початку другого тайму іспанський клуб отримав класну нагоду забити свій другий м'яч у цьому поєдинку.

Ламела з меж штрафного майданчика Сіті закінчував швидку атаку своєї команди – удар ексгравця Тоттенгема ногами відбив Едерсон!

Для манчестерців цей епізод став сигналом до дії. Підопічні Гвардіоли кинулися в атаку і свого досягли. На 63 хвилині Палмер замкнув класну подачу Родрі з флангу – 1:1!

Номінальні господарі на хвилі успіху кинулися виривати перемогу, але самовідданий захист Севільї (та Буну, який потягнув ще один удари Палмера та Аке) вистояли.

Все вирішила серія пенальті, де єдина хиба сербського гравця Севільї Гуделя принесла перемогу переможцю Ліги чемпіонів.

Після поразки в Суперкубку Англії Манчестер Сіті виграє Суперкубок УЄФА.