Такого ще ніколи не було! Україна у півфіналі Чемпіонату Світу!

Перші 12 хвилин матчу з Колумбією – зразок ідеальної гри команди Петракова. Українці захопили ініціативу і показали свою міць та варіативність в атаці.

Вже зі старту непогану нагоду мав Кащук (який в основі змінив Цитаїшвілі), але пробив надто кволо. Згодом ще кращу нагоду втратив Булеца. Гравець Динамо відгукнувся на класний пас з флангу від Коноплі, але ударом головою відправити м’яч у порожній кут воріт колумбійців не зумів.

А на 11 хвилині Україна, здалося з нічого, забила. Довгий пас на Сікана завершився повітряною боротьбою нападника з опонентами, яку українець виграв. Проте до воріт було метрів 30, і ніщо не віщувало небезпеки воротам Колумбії, коли раптово до місця подій вибіг голкіпер південноамериканців Мієр. Він зіштовхнувся зі своїм же капітаном Куестою і пролетів повз м’яч. Сікан зробив те, що робить кожен гравець команди Петракова на цьому турнірі – працював до кінця. За це наш нападник був винагороджений своїм четвертим голом на турнірі – удар вже у порожні ворота, 0:1.

Майже одразу колумбійці заробили право на дуже небезпечний штрафний, але хитрий розіграш завершився ударом, який заблокував Булеца (вдало обрав позицію у стінці).

Українці добре руйнували всі атаки суперників, але і самі про напад особливо не думали. Сікан постійно повертався в глибину поля, щоби боротися за м’яч. Кащук активно допомагав Коноплі і Попову захищатися. А Булеца хоч і прокидував поміж ніг опонентам один за одним, все одно зазвичай рухався не в бік чужих воріт.

Другий тайм розпочався із пари неприємних миттєвостей для Петракова. Тренеру української команди довелося трохи похвилюватися за здоров’я лідера захисту Попова. Динамівець з інтервалом у 2 хвилин отримав два дуже неприємні удари в одне місце, і, здалося, що доведеться робити заміну. На щастя, обійшлося.

Цитаїшвілі, який змінив у другому таймі Кащука, додав вогню в атаці. Півзахисник непогано загострював навісами і активними підключеннями. В одному з епізодів Цитаїшвілі пробачив Колумбію. Стрімка атака України завершилася класним пасом Булеци на Корнієнка, який у ближньому бою переграти Мієра не зумів, а з другої спробив віддав на вільного Цитаїшвілі. М’яч після удару 7 номера українців пройшов над поперечкою воріт колумбійців.

На 80 хвилині колумбійці ледь не відігралися. Карбонеро наважився на удар з-за меж штрафного майданчика, і Кучеруку довелося рятувати Україну. Наш голкіпер відбив м’яч на кутовий, який завершився ще одним небезпечним моментом колумбійців. Затяжна атака з підсумковим ударом Сандовала повз дальній кут воріт українців…

Надмірне бажання зіграло з Колумбією злий жарт. Карбонеро в запалі боротьби потягнувся за м’ячем і в’їхав прямою ногою у Попова. Арбітр подивився повтор і нагородив колумбійця червоною карткою.

На жаль, Попов не зміг продовжити зустріч і його замінив Сафронов. Враховуючи дискваліфікацію Цитаїшвілі (перебір жовтих карток), втрата Попова може стати серйозною проблемою для Олександра Петракова перед півфіналом. Півфіналом Чемпіонату Світу, у якому Україна зіграє з переможцем пари Малі – Італія.