Там Лунін може стати №1. Екстренер збірної України назвав, який клуб потрібен голкіперу

Андрій Лунін спокійно міг би грати за ТОПклуб Англії.

Так вважає екстренер збірної України та київського Динамо Йожеф Сабо. Фахівець в інтерв'ю sport-express.ua пояснив, у який колектив потрібно переходити українцю. 

За його словами голкіперу потрібна команда, де він буде постійно грати, але не набагато нижче за рівнем, ніж Реал. Як приклад такого клубу спеціаліст називає Манчестер Юнайтед.

Андрій Лунін Реал МадридФото: Getty images

 

– Що ви порадите Луніну у цій ситуації? 

 – Я давно переживаю за Луніна. Досі незрозуміло, чи йде він з Реала, чи ні. Його контракт закінчується влітку 2024 року, але поки що по ньому тиша. Інші клуби не хочуть платити гроші за Луніна, тому що планують отримати його безкоштовно після закінчення угоди з Реалом. Анчелотті уклав новий контракт і залишиться у Мадриді ще на два роки. До того ж, вже почав тренуватися Куртуа, який після повернення знову стане номером 1, Кепа буде другим. Не бути ж Луніну третім? Тому йому треба обов'язково йти з Реала влітку, але не в якусь команду рівнем нижче, а в престижну.

 – Наприклад?

– Важко сказати, у всіх топових командах є хороші воротарі, а Луніну треба бути першим номером.

– Онана в Манчестер Юнайтед багато помиляється. Лунін зможе стати номером один у складі червоних дияволів?

– На Онана теж посипалося багато критики, хоча він непоганий воротар. Його помилки – це психологія. Щодо Луніна, то він може стати номером 1 для Манчестер Юнайтед, якщо його запросять. 

– Може йому варто повернутися в Україну, щоб перезапустити кар'єру?

– Ні в якому разі! Навіщо йому повертатися до України? Лунін вже звик отримувати пристойну зарплату, і в Європі немає війни. Йому слід шукати сильний європейський клуб.

Читайте також: Перейде до Барселони? Одноклубник Циганкова та Довбика потрібен Чаві

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також