Танк Манчестер Сіті не зупинити. Зінченко і Ко знищують Вест Бромвіч у матчі АПЛ. ВІДЕО

Команда Хосепа Гвардіоли виривається на першу сходинку Чемпіонату Англії

Олександр Зінченко знову вийшов на поле в складі Ман Сіті у матчі АПЛ. Команда українця завітала в гості до Вест Бромвіча, який перебуває у зоні вильоту.

Розгром на злеті

Гості вже за перший тайм вирішили всі глобальні питання цього протистояння. Підопічні Гвардіоли йшли на перерву за рахунку 4:0 на свою користь. Хоча перший небезпечний момент у зустрічі мали саме господарі, але Едерсон після удару Аджаї свою команду врятував.

Після удару захисника Вест Бромвіча небезпеку в матчі створювала лише команда з Манчестера. Гюндоган після класної передачі від Канселу не менш класним ударом забив перший – 0:1.

На 20 хвилині той же Канселу зробив рахунок 2:0, але ситуація була дещо курйозною. Сілва отримав м’яч на фланзі, а асистент головного арбітра зафіксувала офсайд, піднявши прапорець. Головний рефері зустрічі Кріс Кавана на сигнал своєї помічниці не зважив і не дав свисток. В цей час Сілва відпасував на Канселу, який ювелірним ударом поцілив у дев’ятку воріт Джонстона. Лише після епізоду Кавана зафіксував офсайд, про який дуже активно жестикулювали гравці Вест Бромвіча. ВАР допоміг арбітру зрозуміти, що офсайду не було і бездіяльність опорника господарів Соєрса, який не атакував Канселу, була фатальною – 0:2.

До перерви Гюндоган встиг оформити дубль, перехопивши м’яч біля чужого штрафного і пробивши в дальній кут – 0:3. Проте і цй м’яч був не останнім у першій половині, адже своє прізвище на табло записав і Ріяд Марез. Алжирець відзначився після фірмового зміщення під ліву і удару повз Джонстона – 0:4.

Photo by Nick Potts – Pool/Getty Images Другий тайм і гра Зінченка

У другому таймі Сіті дуже швидко забив свій п’ятий м’яч в цій зустрічі. Родрі вдало зіграв на підбиранні, закинув м’яч за спини захисникам Вест Брома, а Марез викотив Стерлінгу вже на порожні ворота – 0:5.

Перед голом англійця Гвардіола провів заміни, які вплинули на гру Зінченка. Після заміни Гюндогана саме гравець збірної України перейшов на позицію в центрі поля і не розгубився! Зінченко вдало комбінував з партнерами і виконував майже всі стандарти своєї команди (подавав кутові). За свою гру вихованець Шахтаря отримав від порталу Whoscored високу оцінку – 7,6:

Переможна серія повертає Ман Сіті на вершину АПЛ!