Це фарс© Ексгравець збірної України розніс УАФ через ситуацію з тренером команди

Колишній гравець збірної України Євген Левченко розкритикував УАФ за історіюзпризначенням головного тренера збірної, цитує експерта Український футбол:

Уся ця епопея від УАФ з призначенням головного тренера ‒ це фарс і наслідки непрофесійного менеджменту. Якщо відверто, це ненормально коли команда готується до надважливих офіційних матчів і ніхто не знає, хто буде тренером, немає стратегії розвитку – це абсолютний нонсенс, ні одна країна світу так не працює. Якщо в тебе немає плану А, має бути план В і план С. Я дуже радий, що був запасний варіант з призначенням молодих тренерів Ротаня і Кравченка, але якщо дивитись на цю епопею з Ребровим, це якийсь цирк: Реброва призначили; Ребров відмовився; Ребров вже збирає помічників; ні, будуть інші помічники. Робота УАФ виглядає зі сторони дуже непрофесійною.

Це фарс© Ексгравець збірної України розніс УАФ через ситуацію з тренером командиPhoto by Getty Images

Як ця ситуація вплине на команду? – Мені дуже складно зрозуміти. Щоб щось будувати – потрібен план, чіткість дій упродовж усього циклу, ще до його початку. Зараз у нас «корабель без капітана», такого не може бути в сучасному футболі. Ми всі чекаємо на якогось месію, який прийде і за 5 хвилин зробить щось неймовірне. Але насправді розуміємо, що твориться в нашому футболі. Це ще один доказ непрофесійного підходу до справи.

Це фарс© Ексгравець збірної України розніс УАФ через ситуацію з тренером команди

Як змінити ситуацію? – Вся ця проблема почалася не рік тому, вона була і є в нашому футболі. Щоб щось змінити, треба відверто розмовляти на найвищому рівні, робити кардинальні зміни. Як я казав раніше, у нас ні в збірної немає стратегії, ні в федерації немає ні плану, ні стратегії. Це було і 5 років тому, і 10 років тому. Нам потрібний компетентний менеджмент для прогресу футболу ‒ від дитячого до національної команди. Для мене це дуже болісне питання.

Євген Левченко вже не вперше критикує за "роботу" УАФ та Андрія Павелка (який більше думає про свої суди і зниклий завод), називавши наш футбол синонімом непрозорості і кумівства.

Читайте також: Голкіпер гарматним пострілом "вирубив" захисника і забив у власні ворота. ВІДЕО

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також