Україна в Дніпрі. Коноплянка задоволений. Коментарі збірної після матчу

Гравці збірної України поділилися враженнями від непростого матчу зі збірною Нігерії, що проходив на Дніпро-Арені. Підопічні Андрія Шевченка зіграли в нічию – 2:2.

Едуард Соболь, захисник збірної України Про гру:

Гра вийшла цікава і непроста. В першому таймі на власних помилках отримували контратаки. В другому виправились, забили два м’ячі і зіграли в нічию.

Про фізичну підготовку суперника:

Це не секрет, що вони дуже розвинені фізично і зі швидкісними даними. У боротьбі було важко. Старались, у другому таймі почали з ними щільніше грати. Добре, що зіграли в нічию. Ми на кожну гру виходимо налаштовані відповідально. Неважливо, товариський матч чи офіційний. Грали проти сильного суперника, не все виходило. Є над чим працювати, і що покращувати.

Олександр Караваєв, захисник збірної України Про капітанську пов’язку:

Там є хлопці: Ярмоленко, Коноплянка, Пятов, Степаненко. Тому тільки коли ти на полі один із найдосвідченіших. Приємно, коли Коноплянка віддав капітанську пов’язку, зараз Ярмоленко. Тим більше, від таких лідерів команди – це вдвічі приємніше. Це додає відповідальності і впевненості. Після цього одразу більше почали створювати і гольову вдалося віддати. Це дає сили і гордість в сукупності. Приємні відчуття.

Про суперника:

Команда задоволена, тому що суперник дуже сильний. Незадоволені певними моментами у грі, коли було багато обрізок. Добре, що є така товариська гра. Можна перевірити і зробити хороший аналіз своїх помилок, щоб в офіційних матчах це не повторювати.

Роман Яремчук, нападник збірної України Про гру:

Можемо бути задоволені тільки результатом сьогодні. Вирвали програшний матч. Багато кажуть, що була рука в моменті з моїм голом. Я не бачив повтору, зараз присяду в автобус подивлюсь. Гол є гол, 2:2. Всі щасливі.

Їх не можна залишати один в один. Вони розривають. Багато хлопців були зі мною в Бельгії. Я з ними грав, я знаю їхні сильні сторони.

Про другий тайм:

Було психологічно складно, тому що 0:2. Грали погано перший тайм. Тренер знайшов потрібні слова. У другому таймі ми залишили якийсь приємний відтінок.

Євген Коноплянка, півзахисник збірної України Про результат:

Ми досягли того, щоб піти зі стадіону, не програвши. Це дуже важливо. Вітаю і команду, і вболівальників. Дуже радий перебувати тут, повернутися через 4 роки. Звісно, ностальгія… Величезне дякую вболівальникам, які мене зустріли оваціями. Це незабутні відчуття.

Розбирали суперника, знали, що з цими хлопцями краще не жартувати і не втрачати просто так м’яч. На жаль, ми це робили в першому таймі. Самі обрізались, пропускали такі контратаки. Треба робити максимально швидко висновки і більше такого не повторювати. На Євро за таке можуть покарати.

Про емоції на Дніпро-Арені:

Ніби вийшов у дебютному матчі в 19 років. Такі були відчуття. Ніби повернувся на 11 років назад. Це не передати. Те, заради чого я граю у футбол.