Вдруге Кошта не витягнув. Франція у драматичній серії пенальті вибиває Португалію. ВІДЕО

У другому чвертьфінальному матчі Євро-2024 Португалія грала з Францією.

В цій зустрічі команди більше переживали за гру в захисті, ніж за створення моментів, тому в першому таймі нагод було обмаль. У збірної Португалії можна пригадати лише два дальні удари Бруну Фернандеша (один зі штрафного), але обидва пройшли повз ворота.

Французи діяли трохи гостріше попереду, але оборонці португальців діяли на висоті. Найнебезпечніший момент Ле Бльо – удар Тео Ернандеса із-за меж штрафного майданчика, який впевнено відбив Діогу Кошта. Це був єдиний удар у площину воріт за перші 45 хвилин на дві команди.

Другий удар у площину стався по перерві, коли Мбаппе обігрався у стіночку з партнером по команді і пробив по центру воріт прямо в руки Кошті.

А після того португальці мали супермоменти, щоби забити. Спочатку Канселу вивів віч-на-віч із Меньяном Фернандеша, але той не зумів переграти голкіпера. А потім воротар збірної Франції потягнув гарматний постріл впритул від Вітіньї і потім удар п'ятою від Роналду.

На 66-й хвилині французи відповіли меганагодою Коло Муані. Нападник Ле Бльо пробивав із меж штрафної зони і м'яч рикошетом від Діаша пролетів у лічених сантиметрах поруч зі стійкою.

Потім Камавінга після рикошету від захисник отримав м'яч на куті воротарської зони і пробив у дальній кут і знову дуже-дуже поряд зі стійкою.

Більше гольових нагод команди не створили і тому матч перейшов у овертайми.

Наприкінці першої п'ятнадцятихвилинки дуже небезпечно пробивав із меж штрафного майданчика Леау, але його удар на себе прийняв захисник французів Упамекано.

Жодна з команд так і не зуміли забити і поєдинок плавно перейшов у серію пенальті. Першими починали бити французи:

9. Ернандес – забив (5:3).

Жоау Фелікс не забив пенальті і Португалія вилетіла з Євро-2024Фото: Getty Images

На жаль, для збірної Португалії Кошта не зумів повторити подвиг матчу зі Словаччиною, коли він відбив три одинадцятиметрові і збірна Франції перемагає Португалію по пенальті 5:3 і проходить до півфіналу Євро-2024, де зіграє з Іспанією.