Він зіграв погано© Луческу виділив футболіста Динамо, а також визнав свою помилку

Головний тренер Динамо Мірча Луческу прокоментував виліт своєї команди від Оболоні в 1/8 фіналу Кубку України.

Наставник біло-синіх наголосив, що проблема була в менталітеті команди. Окрім цього, він зявив, що помилився, не випустивши молодих гравців Динамо.

Чи вважаю Бражка винним у пропущеному м’ячі? Він грав дуже погано, робив багато помилок при передачах, не грав у захисті, як слід. Проблема не в гравці, не в команді, а в менталітеті. Тому що ми дуже погано налаштувалися на цей матч. Це був особливий поєдинок для нас. Ми хотіли перемогти, але була дуже погана концентрація, ми розпочали дуже погано. Пропустили багато контратак Оболоні, дуже багато браку, не налаштувалися організаційно на цю важливу зустріч. Нам було дуже важко і ми припустилися великої кількості помилок. Беніто зіграв також дуже погано, я не очікував стільки браку від нього. Сьогодні приїхав на матч 17-тирічний нападник Пономаренко, але я не включив його у заявку на матч. Я помилився в тому, що можливо сьогодні треба було дати можливість зіграти молодим футболістам, Малишу, Царенку. Я помилився.

З іншого боку, я також хотів би додати, що не зрозумів сьогодні поведінку арбітра. Кожні 2-3 хвилини він робив великі паузи, які затягувалися на декілька хвилин. Було незрозуміло, що він хоче зробити. Команди не могли грати швидко, не могли грати в той футбол, який хотіли, оскільки арбітр не дав цього зробити. У нас було багато молодих футболістів, які не змогли зіграти на достатньому рівні.