Влаштували погром! Іспанія познущалася із Коста-Рики дублем резервіста Барселони. ВІДЕО

Збірна Іспанії почала Чемпіонат Світу із розгромної перемоги. Команда Луїса Енірке в матчі першого туру розбила збірну Коста-Рики 7:0.

Ще до перерви іспанці забили тричі. Голами відзначилися Дані Ольмо, Марко Асенсіо та Ферран Торрес. До перерви команда Коста-Рики володіла м'ячем лише 15% ігрового часу.

У другому таймі підопічні Енріке забили ще тричі. Дубль оформив Ферран Торрес і по одному голу на свій рахунок записали Карлос Солер, Гаві та Мората.

До речі, Гаві став наймолодшим автором забитого м'яча після Пеле у 1958 році. За 90 хвилин матчу гравці збірної Коста-Рики не завдали жодного удару в бік воріт іспанців.