Вовків посадили у клітку. Шахтар добиває Вольфсбург у Києві

Ліга Європи для української команди триває.

Донецький Шахтар після виїзної перемоги над Вольфсбургом був явним фаворитом протистояння, але пауза, пов’язана з епідемією коронавірусу, могла внести невизначеність у підсумковий результат дуелі.

На київський матч Луїш Каштру випустив усіх найсильніших наявних гравців:

Єврокубки повертаються😍Стартові склади команд на матч Шахтар – Вольфсбург👇

Опубліковано FootballHub Середа, 5 серпня 2020 р.

Реалізація стала найбільшою проблемою Шахтаря у першому таймі. Футболісти донецького клубу змарнували одразу декілька супермоментів. Найперспективніші шанси мали Мораєс і Марлос. Але нападник вихід віч-на-віч не реалізував через занадто кволий удар, а півзахисник влучив у стійку воріт Кастеелса.

Гості за перші 45 хвилин змогли відповісти лише одним напівмоментом у вигляді прострілу з флангу, на який ніхто не відгукнувся.

Після перерви на перший план ненадовго вийшов арбітр зустрічі Іван Кружляк

Словацький рефері упродовж трьох хвилин показав дві червоні картки. На 68 хвилині постраждала українська команда, коли Хочолава зачепив Віктора, який обіграв Пятова і впав. Суддя вказав на пенальті, але після перегляду відеоповтору своє рішення скасував, призначивши штрафний і показавши червону картку захисникові Гірників.

За дві хвилини склади вирівнялися. Брукс незграбно махнув повз м’яч і зачепив ногою Мораєса – друга жовта і вилучення для гравця Вольфсбурга.

Господарі загнали Вовків до клітки в останні хвилини матчу. На 89-тій Додо обігрався із Соломоном на фланзі і прострілив у центр штрафного майданчика, де ніким не прикритий Мораєс у торкання пробив і нарешті забив – 1:0.

Минуло півтори хвилини, і Кастеелс знову був змушений діставати м’яч із сітки власних воріт. Коноплянка протягнув м’яч через пів поля і віддав у фланг на вільного Соломона. Ізраїльтянин з меж штрафного майданчика пробив точно у дальній кут воріт Вольфсбурга – 2:0.

Поки режисери показували гол легіонера, знову відзначився нападник збірної України Жуніор Мораєс. Гілавогі обрізався в центрі поля, Мораєс вийшов віч-на-віч із голкіпером гостей, спокійно того переграв і поцілив вже у порожні ворота гостей – 3:0!

Впевнена перемога Шахтаря, який виходить до наступного етапу змагань.