Впевнена перемога! Динамо розбило 11-разового чемпіона. ВІДЕО

Динамо зіграло з данцями.

У неділю, 14-го липня, Динамо провело свій третій матч на тренувальному зборі в Австрії. Суперником підопічних Олександра Шовковського став віцечемпіон Данії – Брондбю.

Динамічно розпочалась гра і вже на 14-й хвилині кияни відкрили рахунок матчу. Буяльський подав зі стандарту, де Денис Попов головою впевнено переправив м’яч у сітку воріт – 1:0!

Брондбю не захотіло миритися з таким ходом подій і відповів своїм небезпечним моментом.  Омоянфо скористався вільною зоною в обороні "біло-синіх" та зустрівшись один на один з Нещеретом, пробив над поперечиною.

Караваєв мав шанс подвоїти перевагу, утім, захисник влучив прямо у голкіпера суперників.

У підсумку, у першому таймі забитих м'ячів уболівальники більше не побачили і цифри на табло залишилися незмінними 1:0.

Повільніше команди увійшли у другий тайм, на початку більше володіли м'ячем саме данці, створивши чимало проблем обороні та голкіперу киян. Утім, це не завадило Динамо реалізувати свої моменти та забити ще. На 71-й хвилині, отримавши передачу від Піхальонка, Царенко наніс прицільний удар – 2:0!

На 75-й хвилині кияни довели рахунок до розгромного! Андрієвський, скориставшись помилкою голкіпера Брондбю, вразив ворота суперника – 3:0!

На 81-й хвилині вже Піхальонок записав гол до свого активу. Ярмоленко пройшов по правому флангу та відпасував на новачка киян, який холоднокровно довів справу до логічного завершення – 4:0!

Таким чином, Динамо з рахунком 4:0 розгромно перемагає 11-разового чемпіона Данії Брондбю.

Нагадаємо, на зборі в Австрії підопічні Шовковського зіграли внічию з Падерборном (0:0) та Шальке 04 (2:2).