Впевнено крокують до чемпіонства. Аталанта з Малиновським не змогла зупинити Інтер. ВІДЕО

Матч, в якому все вирішив один гол

У 26-му турі чемпіонату Італії Аталанта на виїзді грала з лідером Серії А Інтером. Руслан Малиновський розпочинав цей поєдинок з перших хвилин. До слова, українець виходив у стартовому складі у матчі минулого туру з Кротоне. Віктор Коваленко вже звично для себе опинився на лавці для запасних.

Це була зустріч двох найкращих атакувальних команд у Серії А, адже Інтер до цього поєдинку забив 62 м’ячі, а Аталанта – 60.

Фото Аталанта

Команди дуже обережно розпочали матч і за стартові 10 хвилин жодна з них навіть не пробила у бік воріт. Та згодом гості ледь не пропустили курйозний гол. Ромеро у боротьбі з Лукаку намагався зберегти м’яч і відпасував на Спортьєлло. Але захисник трохи перестарався з передачею назад і голкіперу бергамасків довелося рятувати власну команду. Воротар Аталанти відбив головою на кутовий.

Наступний небезпечний момент у цій зустрічі стався вже наприкінці першого тайму. Малиновський виконав подачу з кутового до штрафного майданчика, де Сапата виграв позицію у захисника і з лінії воротарської сильно завдав удару головою. Ханданович встиг зреагувати і перевів м’яч на кутовий.

Знову виконувати стандарт взявся Малиновський. Тепер після подачі українця головою пробивав Джимсіті, але м’яч на лінії воріт вибив Брозович.

Другий тайм

Одразу по перерві Джан П’єро Гасперіні замість Руслана Малиновського випустив на поле Йосипа Ілічича.

На 53-й хвилині поєдинку господарі поля повели у рахунку. Після подачі з кутового бергамаски не зуміли одразу вибити, чим скористалися гравці Інтера. Шкріньяр прийняв м’яч і другим дотиком пробив поміж захисників у самісінький кут воріт, без шансів для Спортьєлло – 1:0.

Одразу після цього розкішний момент мав Лукаку. Нападник Інтера виходив віч-на-віч з голкіпером Аталанти, але він дуже довго підлаштовувався під удар. Ромеро встиг повернутися і у підкаті вибити м’яч на кутовий.

У середині другого тайму Муріель (з’явився на полі на 70-й хвилині замість Сапати) був близьким, щоби зрівняти рахунок. Колумбієць небезпечно пробивав з кута штрафного майданчика, але Ханданович ногами відбив м’яч.

Попри всі намагання Аталанти відігратися, їм це не вдалося. Інтер мінімально перемагає у важкому протистоянні. Команда Антоніо Конте продовжує лідирувати у Серії А, маючи 6 очок відриву від другого місця, яке обіймає Мілан. Аталанта п’ята з 49-ма балами.

Читайте також: Фінансова стимуляція від третіх сторін в УПЛ. Позиція голови комітету УАФ з етики та чесної гри та Чи звільнять Каштру посеред сезону? Ігор Циганик оцінив майбутнє головного тренера Шахтаря