Юнацька Ліга УЄФА. Динамо трощить свого суперника

Результативна і красива гра від української команди.

Юні динамівці видали приголомшливий старт у матчі зі Шкендією. Македонців вже на першій хвилині здивував Шулянський, який легко обіграв опонента, що порушив правила у штрафному майданчику своєї команди. Пенальті без проблем реалізував Ванат – 1:0.

Минуло 10 хвилин, і привітання від партнерів приймав уже інший гравець Динамо. Волошин подав з кутового на лінію воротарського майданчика македонців, де Надольський, якого ніхто не опікав, розстріляв ворота голкіпера Шкендії Амзая – 2:0!

Волошин вирішив не відставати від партнерів і сам відзначився забитим м’ячем. Класна флангова атака киян завершилася прострілом у штрафний майданчик гостей на Вікентія Волошина. Атакувальний півзахисник Динамо м’яч спокійно прийняв і потужним ударом відправив його у сітку воріт північних македонців – 3:0!

Деморалізовані таким натиском гості зуміли організувати свою першу атаку лише на 28 хвилині, але гостроти від своїх підопічних тренер Шкендії в першому таймі так і не побачив. А от оборона македонців у першому таймі ще раз дала збій. Динамівці втілили у грі напрацьовану схему – Волошин навісив, а не прикритий Надольський з близької відстані переправив м’яч у ворота – 4:0.

У другому таймі українська команда продовжила свою феєрію. Скорко протягнув м’яч через центр і віддав тонку передачу у штрафний майданчик на Ваната. Нападник на замасі обіграв захисника і пробив у кут воріт Амзая – 5:0.

Жага до забитих м’ячів у динамівців нікуди не поділася, і македонцям довелося не солодко. Після пари незарахованих голів арбітр все ж вказав на центр поля після удару Шулянського (асист Волошина) – 6:0.

Від Ваната і Надольського не відстав Волошин. Удар півзахисника з лінії штрафного майданчика після пасу від Михайленка був влучним – 7:0.

Підсумковий результат на останній компенсованій хвилині до другого тайму з пенальті встановив Ісаєнко – 8:0!

Матч-відповідь у Північній Македонії перетворюється на формальність, і тренерський штаб динамівців може придивлятися до майбутнього суперника, який визначиться у протистоянні Богеміан – ПАОК.