З сейвами Луніна і хет-триком Вінісіуса. Реал розбиває Барсу і забирає трофей. ВІДЕО

Реал Мадрид у фіналі Суперкубку Іспанії грав із Барселоною. Карло Анчелотті здивував усіх (оскільки всі знають, як він високо цінує Кепу) і випустив у стартовому складі Андрія Луніна.

Уже на 5-й хвилині українець проявив себе. Після передачі від Гюндогана голкіпер мадридців вчасно вийшов із воріт і не дав Феррану Торресу переправити м'яч у сітку.

Потім мадридці двічі шокували свого суперника. Спочатку, на 7-й хвилині, Беллінгем чудовим розрізним пасом вивів віч-на-віч із Пеньєю Вінісіуса, бразилець обіграв голкіпера Барси і покотив м'яч у порожні ворота – 1:0.

А потім, на 10-й хвилині, зірковий гравець Реала оформив дубль. Родріго прорвався до штрафного майданчика і віддав передачу на дальню стійку, де Вінісіус в підкаті переправив м'яч у сітку воріт – 2:0.

Гравці Барселони не опустили руки і кинулися відігруватися. Педрі пробивав із меж штрафного майданчика і влучив у каркас воріт, м'яч відлетів до Левандовського і поляк потужно пробив під поперечку – Лунін відбив на кутовий.

На 27-й хвилині Лунін знову здійснив сейв. Торрес увірвався до штрафного майданчика і сильно пробив по воротах – кіпер мадридців відбив ногою.

Утім, на 33-й хвилині українець не зміг врятувати. Після рикошету м'яч потрапив до Левандовського, який в дотик із лінії штрафної зони прошив Луніна – 2:1. Голкіпер Реала не бачив момент удару, оскільки огляд йому закрили гравці Реала, тому не встиг вчасно зреагувати на постріл поляка.

Та на 39-й хвилині мадридці знову відновили перевагу у два м'ячі. Хет-трик у Ель Класико оформив Вінісіус. Бразилець впевнено реалізував пенальті – 3:1.

Остаточно питання про переможця зустрічі Реал зняв на 64-й хвилині. Вінісіус прострілював до воротарської зони, але на шляху став Кунде, який невдало вибив м'яч прямо на Родріго і 11-й номер Реала точно пробив у кут – 4:1

На 71-й хвилині каталонці взагалі залишилися в меншості. Араухо отримав другу жовту за фол про Вінісіуса і покинув межі поля.

На 80-й хвилині Лунін вкотре врятував Реал. Жоау Фелікс втік від захисників і потужно з близької відстані пробивав по воротах, але українець парирував.

Більше Барселона нічого не змогла зробити у цій зустрічі. Тож, Реал Мадрид виграє у Ель Класико і забирає Суперкубок Іспанії. Гарний старт 2024-го року для Королівського клубу.