За оголошенням! Відкрито набір на посаду головного тренера червоних дияволів

Королівська футбольна асоціація Бельгії на своєму офіційному сайті оголосила про відкриття вакансії на посаду головного тренера національної збірної. Після провалу на груповому етапі ЧС червоних дияволів залишив Роберто Мартінес.

Після дочасного вильоту з чемпіонату світу в Катарі RBFA залишається дуже амбітною щодо майбутнього. 

Новий тренер має працювати з тим, що є, і вести нас до нових успіхів. RBFA шукає штатного тренера національної збірної, який знає, як перемагати. Це має бути надзвичайно амбітний фахівець з необхідним міжнародним досвідом на найвищому рівні, який має глибокі знання тактики та розуміння футболу, а також відповідні особисті навички. Він - переможець з досвідом роботи з топ-гравцями. Він знає, як зосередитися на створенні згуртованої групи та як інтегрувати молодих гравців.

Футбольна асоціація шукає експерта з тактики, який підтвердить свій вибір даними, технологіями та об’єктивними параметрами та спирається на спортивний досвід і структуру RBFA. Крайній термін подачі заявок - до 10 січня 2023 року, після чого цільова група розпочне процес відбору.

Крім того, у Бельгії пропонують роботу спортивного директора з елітного футболу, який охоронятиме футбольне бачення для різних національних команд і керуватиме тренерами національних збірних.

Читайте також: Потужний конкурент для Мбаппе! Відомі найшвидші гравці чемпіонату світу в Катарі

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також