Гра з неймовірним промахом. Лунін зіграв за Реал у епічному матчі з Ельче. ВІДЕО

Українець знову вийшов в основі мадридського клубу!

Карло Анчелотті випустив Андрія Луніна зі стартових хвилин на кубковий поєдинок Реала з Ельче.

Ексгравець Зорі міг пропустити вже на 10 хвилині зустрічі, але якась магія завадила Хосану влучити вже у порожні ворота гостей з Мадрида.

Реал навіть у порівнянні з матчем з Алькояно дозволяв суперникам набагато менше, але в атаці підопічні Анчелотті не вражали. Вернер без особливих проблем справлявся з потугами Вінісіуса, Родріго та Каземіро (хороший удар останнього на 77 хвилині голкіпер Ельче перевів на кутовий).

В основний час командам так і не вдалося визначити сильнішу, тому гра перейшла в екстратайми.

Першу 15-тихвилинку до свого активу записали гравці Ельче. Господарі на 96 хвилині заробили небезпечний штрафний, але Андрій Лунін без проблем впорався з непоганим ударом у воротарський кут.

Лунін зіграв за Реал проти ЕльчеPhoto by Getty Images

Проте на цьому андердоги не зупинилися. На 102 хвилині Марсело ледь зачепив суперника, який тікав на побачення з Луніним – вилучення. Штрафний удар взявся виконувати Верду і виконав він його не дуже добре, але шалений фарт допоміг господарям забити. Перший удар Верду прийшовся у стінку, але добивання все того ж гравця Ельче вирішив підкоригувати Себальйос. М'яч залетів у кут воріт дезорієнтованого українця – 1:0.

У другому екстратаймі Себальйос дуже швидко виправився. На 108 хвилині удар півзахисника гостей підправив у протилежний від Вернера кут Іско – 1:1!

На 115 хвилині мадридцям вдалося вийти уперед. Вже забутий своїми позитивними діями на полі Еден Азар після передачі від Вінісіуса скористався незрозумілими діями Вернера і поцілив уже у порожні ворота Ельче – 1:2!

На 120 хвилині Ельче вдалося забити, але свисток арбітра пролунав за мить до удара гравця господарів Фіделя. Верду потягнув Лукаса Васкеса, тому арбітр резонно не зарахував гол господарів.

Реал із нервами проходить до наступного раунду змагань!