Завів команду! Гравці Динамо назвали футболіста, який зарядив їх на КАМБЕК

Владислав Ванат та Владислав Кабаєв розкрили секрет успіху Динамо у матчі з Дніпром-1 (2:1).

Гравці Динамо в інтерв'ю для FootballHub розповіли, що у перерві поєдинку з дніпрянами Андрій Ярмоленко зарядив команду промовою, після якої кияни не могли не перемогти.

Тренер вірить у нас, була така промова. У перерві Ярмоленко дуже завів. Ми ніколи не ставали в коло перед матчем, але у 2-му таймі це дуже допомогло, ми одразу забили гол, — сказав Кабаєв.

Виграли важливий матч. Ярмоленко у перерві видав такий спіч, що ми не могли не перемогти. Забили у перші п'ять хвилин другого тайму. Було помітно, що завелися, — поділився Ванат.