Здолали команду Де Дзербі. Арсенал із Зінченком перемагає Брайтон

Олександр Зінченко вперше після травми вийшов у стартовому складі Арсенала. Артета довірив українцю місце в основі у виїзному поєдинку 18 туру АПЛ з Брайтоном.

Лондонці засмутили господарів уже на 2 хвилині зустрічі. Партей перехопив м'яч на чужій половині поля, Зінченко відпасував на Мартінеллі, який вирішив пробити. М'яч після рикошету від захисників Брайтона потрапив до Сака, який із близької відстані легко переграв Санчеса – 0:1!

За 2 хвилини забивати міг Зінченко. Українець після передачі Мартінеллі одним рухом пошив у дурні одразу двох гравців суперника, але Санчес встиг скоротити відстань і відбити удар гравця гостей.

Здолали команду Де Дзербі. Арсенал із Зінченком перемагає БрайтонPhoto by Getty Images

Підопічні Де Дзербі змогли оговтатися від приголомшливого старту зустрічі і відсунули гру від своїх воріт. Проте вдалося їм це ненадовго. На 39 хвилині Гілмор невдало вибив після подачі з кутового від Сака і Едегор ударом злету направив м'яч у дальній кут воріт Брайтона – 0:2!

Другий тайм розпочався аналогічно першому! На 47 хвилині Нкетіа скористався невпевненою грою Санчеса і добив м'яч у порожні ворота Брайтона після удару Мартінеллі і помилки іспанського голкіпера господарів – 0:3!

Маючи хороший гандикап у рахунку, Артета вирішив приберегти Зінченка, якого на 60 хвилині змінив Тірні. Українець може сміливо записувати цей матч собі в актив, адже відіграв він дуже добре.

Без гравця збірної України Арсенал досить швидко пропустив. Мітома увірвався у штрафний майданчик гостей і пробив у дальній кут воріт Рамсдейла – 1:3.

Брайтон кинувся забивати ще і поплатився. Едегор класним пасом запустив у прорив Мартіннеллі, а той, вигравши забіг у захисника, пробив у сітку воріт господарів – 1:4 на 71 хвилині.

Підопічні Де Дзербі змогли забити ще на 77 хвилині. Саліба незграбно зіграв біля власного штрафного майданчика, Фергюсон підстеріг помилку захисника гостей і переграв Рамсдейла – 2:4!

Мітома на 89 хвилині забив ще один м'яч, але арбітр зустрічі через офсайд гол японця скасував.

Арсенал здобуває надважливу перемогу і відривається від Манчестер Сіті на 7 очок.