Знову з КАМБЕКОМ! Циганков та Мудрик виводять збірну України на Євро. ВІДЕО

У фіналі плей-оф відбору на Євро-2024 збірна України в Польщі приймала Ісландію.

На відміну з поєдинком із боснійцями Сергій Ребров зробив три зміни у стартовому складі: замість Довбика, Зубкова і Зінченка вийшли Яремчук, Циганков і Малиновський.

Уже на першій хвилині українці створили небезпеку біля воріт суперника. Мудрик прорвався по лівому флангу, увійшов до штрафного майданчика і віддав під удар Яремчуку, але пробити нападнику Валенсії не дали – ісландці вибили м'яч з-під ніг форварда.

Гості свій момент мали на 14-й хвилині. Торстейнссон стріляв із-за меж штрафної зони у кут воріт, але Лунін у стрибку відбив.

Одразу після цього супернагоду мали синьо-жовті. Конопля навісив з правого флангу і м'яч майже на лінії штрафної зони отримав Миколенко, якого загубили захисники, і оборонець Евертона пробив у дотик – повз ворота.

Але вже на 30-й хвилині один із лідерів збірної Ісландії зробив результат. Альберт Гудмундссон накрутив Малиновського та Бражка і пробив у дальній кут з дальньої відстані – Лунін не побачив момент удару, а тому не встиг зреагувати – 0:1...

На 37-й хвилині підопічні Сергія Реброва створили дві нагоди. Спочатку Судаков пробивав з близької відстані у кут, але голкіпер відбив на кутовий. Після подачі від прапорця Забарний виграв повітря і завдав удару головою – м'яч полетів прямо в руки воротаря.

Ще до перерви синьо-жовті зуміли забити. Судаков навісив на дальню стійку на Циганкова, той в дотик скинув до воротарської зони і Яремчук переправив м'яч у сітку. Але цей гол було скасовано – після втручання VAR  зафіксували положення поза грою в Циганкова у момент передачі Судакова.

Та вже на старті другого тайму збірна України відігралася. Судаков виконав довгу діагональ з власної половини поля на правий фланг на Циганкова, вінгер Жирони обробив передачу, пройшов одного суперника і точно пробив під стійку – 1:1.

На 77-й ледь знову не вивів уперед ісландців Торстейнссон. Півзахисник гостей пробив точно під поперечку, однак Лунін у ефектному стрибку перевів м'яч на кутовий.

На 84-й хвилині зустрічі ЗБІРНА УКРАЇНИ ЗАБИЛИ ВДРУГЕ!!! Судаков скинув під удар Мудрику, який з-за меж штрафної зони завдав удару в дотик точно у кут воріт – 2:1.

Збірна України зуміла втримати перемогу 2:1! Тож синьо-жовті ВИХОДЯТЬ НА ЄВРО-2024!