Зникли гроші? Рух погрожує УАФ зверненням в ДБР, якщо не буде відповіді

У відповідь на нещодавнє рішення Виконкому УАФ про те, що з нового сезону клуби УПЛ повинні будуть самі оплачувати роботу усіх машин ВАР у чемпіонаті, Рух відправив лист в Українську асоціацію футболу та в УПЛ з вимогою до УАФ відзвітувати перед клубами УПЛ про виручені кошти від реалізації беттінгових прав клубів упродовж трьох останніх сезонів, а також про витрачені кошти команд Прем’єр-ліги від контракту з титульним спонсором Vbet у сумі 200 тисяч доларів США. Ці права і гроші клуби УПЛ делегували УАФ під конкретне цільове призначення – придбання систем ВАР для обслуговування матчів Ліги. Якщо ж упродовж трьох днів УАФ не надасть клубам вичерпні відповіді на свої питання, Рух без зволікань зареєструє в ДБР України подання на проведення перевірки і порушення відповідного провадження.

На Загальних зборах учасників УПЛ, які відбулись 23 червня, клуби доручили керівництву Української Прем’єр-ліги звернутись до УАФ з приводу низки питань, але так і не отримали на них відповідей. Компанія УАФ Маркетинг, яка три останні сезони займається реалізацією беттінгових прав клубів УПЛ, які, нагадаємо, є власністю клубів, посилається на конфіденційність контракту і відмовляється відзвітувати клубам УПЛ про стан їхньої власності і результати фінансово-господарської діяльності щодо використання систем ВАР Українською асоціацією футболу. Адже в ЗМІ неодноразово фігурувала інформація про те, що УАФ надавала в оренду Румунській футбольній федерації одну з машин ВАР.

фото ФК Рух

З огляду на те, що минув місяць, а УАФ ніяк не відреагував на запит клубів, Рух повторно звернувся з відповідним клопотанням на адресу першого віце-президента УАФ Олега Протасова та керівництва УПЛ. Копію листа з переліком важливих питань:

Зникли гроші? Рух погрожує УАФ зверненням в ДБР, якщо не буде відповідіФото ФК Рух 

Ігор Дедишин генеральний директор ФК Рух:

У разі, якщо ФК Рух та інші клуби УПЛ впродовж трьох днів не отримають від УАФ вичерпні і ґрунтовні відповіді на наші запитання у запиті, ФК Рух без зволікань зареєструє в ДБР України подання на проведення перевірки і порушення відповідного провадження. Адже гроші з рекламного контракту з VBet і гроші з продажу беттінгових прав – це гроші клубів УПЛ. І за ці гроші УАФ повинна була придбати для нас фургони ВАР. І усі придбані фургони ВАР повинні бути на балансі УПЛ, це спільна власність усіх клубів. Ми зобовʼяжемо і змусимо УАФ відзвітуватись за кожну копійку клубів УПЛ, які УАФ витратила. І не дозволимо більше УАФ наживатись на клубах, виставляючи непомірні і необґрунтовані суми за використання систем ВАР на матчах УПЛ. А клеркам з УАФ та УАФ Маркетинг пораджу не легковажити запитами УПЛ і клубів, бо за приховування інформації про гроші і власність клубів, для посадових осіб УАФ можуть настати наслідки кримінального характеру.

Мабуть, клубам УПЛ не можуть відповісти через заклопотаність представників УАФ, які постійно переживають за долю Андрія Павелка в СІЗО.

Читайте також: Суперголи і надійний Лунін. Реал з українцем переміг Манчестер Юнайтед. ВІДЕО

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також