Зоря на класі переграє Олександрію. Суперсейв Васіля та якісна молодь луганців. ВІДЕО

Після матчу луганці отримали бронзові нагороди

В Запоріжжі на Славутич-Арені відбувся матч заключного 26-го туру УПЛ між Зорею та Олександрією. Жодного турнірного значення ця зустріч для обох команд не мала. Тож Віктор Скрипник та Володимир Шаран мали нагоду застосувати певну ротацію.

Для луганського колективу цей матч був генеральною репетицією перед фіналом Кубку України з Динамо.

У Зорі в стартовому складі вийшли одразу три нападники: Олександр Гладкий, Захеді Шахаб та Аллах’яр Саядманеш. Також Скрипник дав ігрову практику Максиму Казакову, Сергію Гриню та Агрону Руфаті.

Натомість Володимир Шаран довірив місце в старті молодим Олександру Мельнику, Кирилові Дришлюку та Денису Устименку.

Перший тайм

Перший небезпечний момент в матчі трапився на восьмій хвилині матчу. Прекрасну нагоду мав Максим Третьяков, який отримав навісну передачу з флангу, втім не зміг обробити м’яч, який відскочив до голкіпера Зорі Ніколи Васіля.

За вісім хвилин свій шанс мала й Зоря. Аллах’яр Саядманеш не зумів впоратися з м’ячем після флангової передачі. Удар в іранця не вийшов.

Найнебезпечніший момент першого тайму трапився на 40-й хвилині. Сергій Гринь, який вийшов в цьому матчі правим захисником, не встиг за гравцем Олександрії та сфолив у штрафному майданчику. Арбітр призначив 11-метровий удар. До м’яча підійшов Дмитро Гречишкін, потужно вдарив, але Нікола Васіль зробив СУПЕРСЕЙВ, парирував пенальті та зберіг паритет на табло.

Другий тайм

Перший м’яч у зустрічі забили на 62-й хвилині. Зоря провела атаку лівим флангом, Саядманеш покотив на Циганікса, який виконав ювелірний навіс на Олександра Гладкого. Досвідчений форвард простим ударом головою вивів господарів уперед – 1:0!

На 70-й хвилині матчу Віктор Скрипник випустив на поле 21-річного Данила Алефіренка та 19-річного Дениса Нагнойного. Для Алефіренка це третя поява в УПЛ, для Нагнойного матч став дебютним у вищому дивізіоні. Вже за три хвилини молоді виконавці створили другий гол Зорі.

Нагнойний ідеальною передачею вивів Алефіренка віч-на-віч з Паньківим, гравець Зорі обіграв голкіпера та зробив рахунок 2:0.

На 86-й хвилині олександрійці все ж відквитали один м’яч. Роман Вантух вдало зіграв на підбиранні після викидання з ауту та пробив по воротах. Завдяки рикошету від Андрія Новікова гості скоротили відставання – 2:1.

Після матчу Зоря отримала заслужену бронзу. Четвертий – Колос. П’ята – Ворскла, що обіграла Минай 2:1. Десна у матчі з Маріуполем втратила шанси на єврокубки після двох жовтих карток і вилучення Домбровського. 1:0 на користь чернігівців перетворилися на 1:4. Десна, яка своє майбутнє тримала у власних руках і у разі перемоги фінішувала б четвертою, посідає лише 6 місце…