Чемпіонат світу! Австралія долає Туніс і здобуває першу перемогу на ЧС з 2010-го року. ВІДЕО

Сьомий ігровий день Чемпіонату світу стартував поєдинком групи D ТунісАвстралія

Команди грали без моментів аж до 23-ї хвилини. Перша гольова нагоду, яку створили австралійці, завершилася взяттям воріт. Крейг Гудвін виконав подачу, влучив Мохамед Дрегер і м’яч рикошетом від гравця Туніса полетів точно на Мітчелла Дюка, який головою пробив точнісінько під стійку – 0:1.

Північноафриканська команда могла відігратися наприкінці першого тайму. Спочатку на 41-й хвилині гравці Туніса організували непогану атаку, яка завершилася удара Дрегера з вбивчої відстані, але під м’яч самовіддано стрибнув захисник.

А вже у доданий до першого тайму час Юссеф Мскані був близький до голу. Футболіст Туніса після прострілу з правого флангу від партнера по команді, пробивав майже з лінії воротарської зони – м’яч пройшов поруч зі стійкою.

Друга половини зустрічі нагадувала першу. Моментів було обмаль. Збірна Австралії могла забити у на 71-й хвилині. Макларен, який з’явився на заміну, виконав простріл із лівого флангу до штрафного майданчика, куди вбігав Лекі. Та півзахиснику Мельбурн Сіті забракло дещиці, щоби дотягнутися до м’яч і переправити його у ворота.

Туніс у другому таймі діяв помітно гостріше, але забити так і не зміг. Хоч гравці північноафриканської збірної пробили аж 4 рази у площину воріт, але жоден із ударів не завадав великих клопотів голкіперу Австралії.

Тож, австралійці перемагають з рахунком 1:0 і набирають 3 очки. Тим самим команда Грема Арнольда наразі виходить на другу сходинку в групі, але свій другий матч ще не провели Франція з Данією. До слова, востанннє Австралія перемагала у фінальній частині Чемпіонатів світу у 2010-му році.