Чемпіонат світу. Катар забив, але все одно програв Сенегалу. ВІДЕО

Господарі чемпіонату світу зазнали другої поразки в двох турах групового етапу турніру.

Сенегал розправився з катарцями, забивши у кожному з таймів.

Відкрив рахунок на 41 хвилині матчу Булає Діа. Захисник Катару Буалем Хухі не зумів вибити м'яч із власного штрафного майданчика, чим і скорситався форвард гостей, пробивши точно у кут воріт Баршама – 0:1!

Після перерви сенегальці дуже швидки збільшили свою перевагу до двох м'ячів. На 48 хвилині Якобс подав з кутового точно на голову Дьєдіу, який класним ударом направив м'яч під дальню стійку воріт Катару – 0:2.

Чемпіонат світу. Катар забив, але все одно програв СенегалуPhoto Getty Images

Господарі тільки після двох пропущених м'ячів почали загрожувати воротам Менді. Голкіпер Челсі продемонстрував свою неймовірну реакцію, коли потягнув удар Мохаммада з близької відстані – сейв дня!

Мунтарі, який відгукнувся на подачу партнера по команді з флангу, влучним ударом головою один гол відквитав – 1:2 на 78 хвилині!

Але надія господарів на нічию померла дуже швидко. Дьєнг після прострілу Ндіає з меж штарфного майданчика катарців легко ударом у дотик переграв Баршама – 1:3!

Сенегал перемагає там, де вын мав це зробити.