Чемпіонат світу. Німеччина врятувалися в битві з Іспанією. ВІДЕО

Протистояння ТОП-команд на чемпіонаті світу

Збірна Німеччини після сенсаційної поразки (1:2) в поєдинку з Японією зустрілася з потужною Іспанією, яка знищила (7:0) Коста-Рику.

Іспанці на старті зустрічі налякали німецький колектив. Ольмо наважився на удар з лінії штрафного майданчика – Ноєр ледь встиг перевести м'яч у поперечку власних воріт.

За Німеччину відповів Рюдігер, який після подачі зі штрафного головою відправив м'яч у сітку воріт Сімона. Раділи номінальні гості недовго, адже арбітр гол скасував через офсайд у гравця мадридського Реала.

Після перерви  гра стала ще цікавішою.

Кімміх пробивав з меж штрафного майданчика у кут воріт Сімона – голкіпер збірної Іспанії свою команду врятував.

Господарі відповіли результативно! На 62 хвилині Альба з флангу прострілив на ближню стійку воріт німецької команди, Мората випередив Зюле і переправив м'яч у сітку воріт Ноєра – 1:0!

Ганс-Дітер Флік зрозумів, що відступати нікуди, і кинув у бій нападника Вердера Нікласа Фуллькруга. Форвард спочатку змарнував простріл Мусіли, коли не встиг випередити оборонця іспанців, щоби пробити після передачі з флангу. Але на 83 хвилині 29-річний футболіст виправився. Мусіала увірвався у штрафний майданчик господарів, Фуллькруг у молодого партнера м'яч підхопив, потужно пробивши у дальній кут воріт Сімона – 1:1!

Чемпіонат світу. Німеччина врятувалися в битві з ІспанієюPhoto by Getty Images

Міг на останній хвилині вирвати перемогу для своєї команди Сане. Вінгер Баварії вийшов віч-на-віч із Сімоном, але не пробив, а вирішив обіграти гокліпера іспанської команди – всього-навсього заробив кутовий.