Чемпіонат світу. Потужний Сенегал за класної гри вибиває Еквадор. ВІДЕО

Збірній Сенегалу в поєдинку з Еквадором була необхідна лише перемога.

Підопічні Алью Сіссе з перших хвилин кинулися в атаку! Ідрісса та Діа на старті зустрічі однаково небезпечно, але й невлучно пробивали по воротах номінальних господарів – у обох випадках м'яч пройшов поруч зі стійкою воріт еквадорців.

Виділявся активністю вінгер Вотфорда Сарр, який свого досягнув ближче до завершення тайму. На 42 хвилині Інкап'є у власному штрафному майданчику збив лідера сенегальців – пенальті. Одинадцятиметровий сам постраждалий точним ударом в кут воріт Галіндеса реалізував – 0:1!

Після перерви гра стала ще цікавішою.

На 67 хвилині номінальні господарі в гол перетворили подачу з кутового. Кайседо скористався пасом від Торреса і з декількох метрів переправив м'яч у сітку воріт Менді – 1:1.

Рідли еквадорці недовго. Вже за 3 хвилини Сенегал повернув собі перевагу в рахунку завдяки Кулібалі. Центральний захисник Челсі підключився на стандарт своєї команди і, скориставшись помилкою Валенсі, який не зумів вибити м'яч, пробив у дальній кут воріт Галіндеса – 1:2!

Чемпіонат світу. Потужний Сенегал за класної гри вибиває ЕквадорPhoto Getty Images

Сенегал більше помилок у цьому матчі не припускався, дотримавши переможний результа тдо фінального свистка. Команда Сіссе виходить у плей-оф!