Десна провела майстер-клас Колосу. Пекельний фінал матчу. ВІДЕО

Чернігівці здобули впевнену перемогу і продовжують боротьбу за срібло.

В рамках 29-го туру української Прем’єр-Ліги Десна приймала Колос.

Матч відбувся в Чернігові на стадіоні імені Юрія Гагаріна.

Після гри з Динамо (3:2) Олександр Рябоконь вніс лише одну зміну у стартовий склад. Замість Олександра Філіппова на полі з’явився Дмитро Хльобас.

Стартовий склад Десни на матч з Колосом:

Опубліковано ФК Десна Неділя, 5 липня 2020 р.

Руслан Костишин попри вдалий результат у матчі з Олександрією (2:1) також вдався до ротації, здійснивши три зміни.

Наша стартова 11-ка💪🏻⠀Стартовий склад: Волинець, Зозуля, Гавриш, Петров, Ємець, Мілько, Задоя, Богданов, Смирний,…

Опубліковано ФК Колос Ковалівка Неділя, 5 липня 2020 р.

Не дивлячись на карантинні обмеження, команди на стадіоні знову не залишилися без підтримки.

Скріншот з відео Football Hub Скріншот з відео Football Hub

З перших хвилин команди задали високий темп гри, обмінюючись моментами. Але гострішими були господарі, що й призвело до гола на 9-й хвилині. Дмитро Хльобас виконав вивірену передачу з лівого флангу, яку ударом головою замкнув Пилип Будківський – 1:0.

Ковалівці не збиралися здаватися і продовжували грати в свій футбол, постійно тримаючи в напруженні Євгена Паста. Але ефективності і точності в завершальній фазі підопічним Костишина бракувало.

На 38-й хвилині капітан Десни Денис Фаворов забив один із найкращих голів команди цього сезону. Змістившись з правого флангу в центр, фулбек наніс щільного пострілу в кут. У Волинця не було шансів – 2:0.

Не дивлячись на перевагу господарів, Колос в другому таймі продовжив атакувати

Найактивнішим був Володимир Лисенко, але попри те, що форвард мав декілька нагод відзначитися, результату він не дав. Одним із найкращих гравців Десни був Орест Кузик, який брав активну участь майже в кожній атаці команди. В середині другого тайму гравець мав чудову нагоду відзначитися. Змістившись з флангу Орест завдав щільного удару, але після рикошету від ноги захисника м’яч влучив у каркас воріт.

На 77-й хвилині той-таки Кузик здійснив рейд по флангу і, увірвавшись до штрафного, заробив пенальті. 11-метровий удар реалізував Денис Фаворов, зробивши дубль – 3:0.

Справжній голепад чекав на нас у кінці матчу.

На 87-й хвилині Десна провела стрімку контратаку після невдалого кутового ковалівців. Філіппов, зробивши ривок з середини поля до штрафного майданчика, прострілив на Сергія Старенького, який встановив рахунок 4:0.

За одну хвилину Олег Кожушко скоротив відставання, пробивши в дальній кут воріт після прострілу з флангу – 4:1.

А вже у компенсований арбітром час Андрій Тотовицький познущався з голкіпера Колоса і забив з кутового сухим листом – 5:1.

Десна тимчасово піднялася на друге місце в турнірній таблиці. Якщо свій домашній поєдинок Зоря в Олександрії не виграє (сьогодні о 19:30), команда Рябоконя залишиться в зоні Ліги Чемпіонів.

Наступна гра у Десни знову вдома – з Шахтарем (12 липня). Натомість Колос в Києві зіграє із Зорею (11 липня).