Драматична розв'язка наприкінці матчу! Металіст 1925 завдяки курйозу вириває нічию у Руха. ВІДЕО

Рух у 9-му турі чемпіонату України на Арені Львів приймав Металіст 1925, який призупинив контракт із Валерієм Кривенцовим і його тренерським штабом та призначив в.о. головного тренера Едмара.

І на 18-й хвилині гості ледь не повели у рахунку завдяки курйозу. Артем Габелок увірвався до штрафного майданчика Руха і прострілював на партнера, передачу перехопив оборонець господарів Роман Дідик, але він зрізав м’яч у бік власних воріт. На щастя для львів’ян, він влучив у стійку.

Та на 33-й хвилині Рух вийшов уперед. Таллес виконав чудову подачу з кутового точнісінько на голову Довгому, якого загубили гравці Металіста 1925, і захисник львів’ян пробив точнісінько під стійку – 1:0. Це вже третій поспіль результативний поєдинок від Олексія Довгого.

За декілька хвилин гості ледь не відігралися. Після навісу з правого флангу Борячук завдав сильного удару головою з близької відстані, але Паньків зреагував і відбив на кутовий.

У другому таймі той же Борячук двічі пробивав по воротах Руха з вигідних позицій, але в обох випадках нападник Металіста 1925 не влучав. Свої моменти також мав і Рух, зокрема Рунич пробивав у кут воріт, але голкіпер потягнув.

Наприкінці зустрічі Металіст 1925 таки зрівняв рахунок. Після подачі з лівого флангу Паньків помилився на виході, м’яч його перелетів і на дальній стійці гравець Руха Ростислав Лях у боротьбі з Габелком зрізав м’яч у власні ворота – 1:1.