Друзі росіян безславно залишають чемпіонат світу. Швейцарія б'є Сербію. ВІДЕО

З перших хвилин поєдинку суперники продемонстрували свій намір атакувати.

Перший супершанс створили швейцарці. Емболо з близької відстані не зумів переграти Ваню Мілінковича-Савича, який згодом потягнув і добивання від Джаки.

Друзі росіян відповіли потужним ударом Живковича – м'яч поцілив у стійку воріт номінальних гостей.

Швейцарія забила на 19 хвилині. Шакірі підхопив м'яч біля штрафного майданчика суперника і сильно пробив у ближній кут воріт Вані Мілінковича-Савича – 0:1!

Серби свій контраргумент знайшли дуже швидко. На 26 хвилині подачу з флангу від Тадича на гол своїм ударом головою перетворив Мітрович – 1:1.

Ще один гол швейцарці привезли самі собі. На 35 хвилині Шакірі обрізався на власній половині поля, Фройлер не зумів як слід вибити м'яч і цим скористався Влахович, відправивши ігровий снаряд у кут воріт Кобеля – 2:1.

Проте ще до перерви підопічні Мурата Якіна зрівняли рахунок. На 44 хвилині Відмер з флангу прострілив на дальню стійку воріт збірної Сербії, де ніким не прикритий Емболо спокійно переправив м'яч у порожній кут воріт суперника – 2:2!

Феєрія продовжилася одразу після перерви.

Шакірі, Варгас і Фройлер створили мінішедевр! Шакірі закинув у штрафний майданчик сербів на Варгаса, який п'ятою в дотик скинув під удар Фройлеру, а той з ходу пробив у кут воріт Вані Мілінковича-Савича – 2:3!

Швейцарці віддали ініціативу і обрали гру від захисту заради збереження переможного результату. До такого збірна Сербії була не готова. Свій єдиний момент до завершення матчу серби створили на десятій компенсованій до другого тайму хвилині, коли Радоньїч з підбирання пробив повз ближній кут воріт Кобеля.

Друзі росіян безславно залишають чемпіонат світу. Швейцарія б'є СербіюPhoto by Getty Images

Швейцарія перемагає і відправляє друзів росіян додому.