Фантастична розв'язка! Гол Довбика на останніх хвилинах ставить на коліна Вадуц. ВІДЕО

Перший тайм ліхтенштейнського поєдинку між Дніпром-1 та Вадуцем викликав у вболівальників українського клубу відчуття дежавю

Як і в матчі в Словаччині, підопічні Кучера першими вийшли вперед. На 25 хвилині Амаш після подачі з кутового вдало зіграв на підбиранні. Потужний удар алжирця з-за меж штрафного майданчика господарів приголомшив Бюхеля – 0:1!

Раділи гості недовго. Вже за 5 хвилин Вадуц зрівняв рахунок! Фер віддав на Растодера, який через неузгодженість в діях Адамюка та Сватка, залишився у вигідній для удару позиції. Швейцарський атакувальний гравець відправив м'яч у дальній кут воріт Валефа – 1:1.

До перерви дніпряни більше володіли м'ячем, але до реальних загроз справа не дійшла.

Другий тайм розпочався з атак господарів

Растодер після подачі Гаїча з кутового пробивав по воротах Валефа – м'яч пролетів поруч зі стійкою воірт гостей.

Підопічні Кучера відповіли нагодами Довбика. Форвард збірної України спочатку з вигідної позиції поцілив у захисника Вадуца, а згодом свій вихід віч-на-віч з Бюхелом перетворив у гол, який арбітр зустрічі через офсайд (якого, мабуть, не було) скасував.

Ліхтенштейнська команда могла вийти вперед на 67 хвилині. Растодер з меж штрафного майданчика пробивав у ближній кут воріт Валефа – бразилець виручив дніпрян.

Вадуц не збавляв оберти і здавалося, що ось-ось господарі заб'ють переможний м'яч, але сталося навпаки. У компенсований до другого тайму час Танчик навісив на Довбика, який, перестрибнувши всіх суперників, влучним ударом головою відправив м'яч у кут воріт Бюхеля – 1:2!

Дніпро-1 здобуває надважливу перемогу і продовжує боротьбу за вихід з групи.