Лунін у фіналі Ліги чемпіонів! Реал за 3 хвилини робить КАМБЕЧИЩЕ з Баварією. ВІДЕО

Мадридський Реал та Баварія на Сантьяго Бернабеу вирішили долю другої путівки до фіналу Ліги чемпіонів сезону 2023/24.

Перший поєдинок між командами завершився 2:2. Тож у матчі-відповіді жодна з команд не мала переваги в рахунку. У стартовому складі Королівського клубу вийшов Андрій Лунін.

Підопічні Карло Анчелотті дуже активно розпочали поєдинок і були дуже близькі, щоби вийти вперед у рахунку на 13-й хвилині. Вінісіус Жуніор із меж штрафного майданчика пробив у дальній кут і влучив у стійку! Першим на добиванні опинився Родріго, але він не зумів переграти Ноєра, який вже лежав на газоні – сейв голкіпера Баварії.

На 27-й хвилині Томас Тухель був змушений вдатися до заміни. Гнабрі отримав пошкодження і замість нього вийшов Альфонсо Девіс.

На 28-й хвилині Кейн небезпечно стріляв із-за меж штрафного майданчика і Лунін перевів на кутовий.

На 40-й хвилині Вінісіус виконав простріл з флангу, м'яч летів точно під стійку і Ноєр у стрибку перевів на кутовий.

На 44-й хвилині Баварія завдала першого удару в площину воріт – Мазрауї пробив із дальньої відстані, але Лунін впевнено забрав м'яч до рук. Згодом українець вдало зіграв на виході і не дозволив Кейну вибігти з ним віч-на-віч.

На старті другого тайму голкіпер Реала парирував удар Кейна із меж штрафного майданчика у кут воріт.

Супернагоду на 55-й хвилині не реалізував Родріго. Бразилець з близької відстані пробивав після передачі Вінісіуса, але м'яч поруч зі стійкою.

На 59-й хвилині Ноєр зробив ефектний сейв! Родріго стріляв зі штрафного у кут, але воротар Баварії у стрибку відбив. Ще за мить Ноєр потягнув удар під поперечку від Вінісіуса.

На 66-й хвилині ще раз проявив себе Лунін. Мусіала у штрафному майданчику Реала хитнув захисника і пробив у верхній кут воріт – Лунін парирував

На 68-й хвилині Баварія забила. Девіс, який з'явився на заміну в першому таймі, отримав передачу на правому фланзі, змістився до штрафного майданчика, обіграв Рюдігера і потужним ударом вколотив м'яч у дальній кут воріт – 0:1.

Уже на 71-й хвилині Реал зумів забити. Але гол не був зарахований. Шимон Марчиняк після перегляду відеооповтору скасував взяття воріт через фол Начо проти Кімміха.

На 83-й хвилині чудовий момент змарнував Вінісіус. Бразилець після передачі від Рюдігера з декількох метрів пробив вище воріт.

На 88-й хвилині Реалу вдалося зрівняти рахунок. Вінісус задав удару майже з лінії штрафного майданчика, Ноєр мав забирати м'яч до рук, але не зміг це зробити і першим на добиванні опинився Хоселу, який в дотик зрівняв рахунок – 1:1.

А ще за три хвилини Реал мадридці вийшли уперед! Рюдігер прострілив на лінію воротарської зони і Хоселу відправив м'яч у сітку воріт – 2:1!

Тож Реал робить КАМБЕЧИЩЕ і виходить у фінал Ліги чемпіонів, де зіграє з Боруссією Дортмунд, яка у двоматчевому протистоянні здолала ПСЖ 2:0.