Мальорка знову б'є Жирону! Команда Довбика і Циганкова прикро поступилася. ВІДЕО

Жирона у 27-му турі чемпіонату Іспанії на виїзді грала з Мальоркою, яка вибила команду Мічела з Кубку Іспанії. Артем Довбик і Віктор Циганков вийшли у стартовому складі каталонського клубу.

Для Жирони це був дуже гарний шанс підібратися до Реала, який у скандальному матчі з Валенсію втратив очки. Утім, поєдинок для підопічних Мічела проходив дуже важко і їм не вдавалося забити. Захисники Мальорки зуміли закрити Артема Довбика, мабуть пам'ятали, як українець у першому колі відзначився голом і асистом.

Натомість, на 33-й хвилині господарі поля забили. Ларін скинув грудьми на Копете, який прийняв м'яч і другим дотиком вколотив його під поперечку – 1:0.

Гравці Жирони з усіх намагалися відігратися в другому таймі. Мічел зняв з гри опорного півзахисника Солісо і випустив другого нападника – Стуані (бо в матчах, у яких каталонці перемагали він виходив замість Довбика).

Однак усі спроби каталонського клубу пробити суперзахист Мальорки і їхнього голкіпера Райковича завершилися невдало. Жирона поступилася 0:1 і втратила гарну можливість наблизитися до Реала. Тепер команда Довбика і Циганкова відстає від першого місця на 7 очок.