Навіть гол Довбика не допоміг. Зоря завдяки м'ячу та асисту Русина перемагає Дніпро-1. ВІДЕО

Центральний матч 21-го туру УПЛ проходив у Києві на стадіоні імені Лобановського, де Зоря грала з Дніпром-1.

Перед цим поєдинком дніпряни знаходилися на другій сходинці і мали 45 очок. Луганці йшли третім з 40 балами. Уже на 7-й хвилині гравці Зорі відправили м’яч у ворота Дніпра-1. Русин пробивав по воротах із меж штрафного майданчика, Рибак відбив перед собою, на добиванні першим опинився Герреро, який без проблем переграв голкіпера. Та радість луганців була недовгою. Взяття воріт було скасовано, оскільки Герреро заліз у мінімальний, але все ж офсайд.

Дніпро-1 ледь не забив на 15-й хвилині. Після навісу з кутового Довбик пробивав головою з декількох метрів, але м’яч влучив у стійку воріт і вилетів у поле.

За декілька хвилин нападник дніпрян завдав удару з меж штрафної зони, але м’яч пройшов повз.

Потім Довбик ще декілька разів небезпечно пробивав по воротах, але то Сапутін рятував свою команду, то м’яч пролітав у сантиметрах поруч зі стійкою. Також Піхальонок крутив у кут воріт, проте теж невлучно.

Протягом першої половини зустрічі Кучер був змушений двічі використовувати заміни. Спочатку Пасіч потягнув задню поверхню стегна, а потім таке ж пошкодження отримав Каплієнко. Замість них вийшли Хайнер і Матарріта відповідно.

По перерві Зоря вийшла вперед. Снурніцин легко пройшов декількох гравців Дніпра-1 на лівому фланзі і віддав пас до штрафного майданчика на Русина. Нападник луганців обробив м’яч і потужним пострілом вколотив його у ближню дев’ятку – 1:0.

На 58-й хвилині номінальні господарі поля подвоїли свою перевагу! Русин навісив на дальню стійку за спини захисників, куди вбігав Герреро і панамець у дотик переправив м’яч у сітку воріт Рибака – 2:0.

Кучер одразу взявся виправляти ситуацію і випустив Пеглоу для підсилення атаки, але це не дало позитивний результат. Дніпряни зуміли відквитати один гол лише на останніх секундах зустрічі. Після навісу з кутового Довбик прошив Снурніцина – 2:1.

Тож Зоря перемагає Дніпро-1 з рахунком 2:1 і набирає 43 очки. Тепер луганці відриваються на три пункти від Динамо, яке свій матч 21-го туру чемпіонату України зіграло внічию з Рухом 1:1