Не пішло. Динамо програло 26-разовому чемпіону. ВІДЕО

Четвертим суперником Динамо на зборах став найтитулованіший клуб Болгарії – Левські із Софії, який очолює Ніколай Костов, тренувавший в Україні Металург Донецьк, Карпати, Таврію та Сталь Кам'янське.

З перших хвилин матчу зіграли гравці Динамо U19 Олексій Гусєв та Тарас Михавко. Також свій ігровий час отримав півзахисник юнацької команди киян Кирило Пашко.

Команди неспішно увійшли у гру, придивляючись один до одного. Ближче до середини першого тайму Динамо та Левські почали збільшувати темп та створювати моменти.

Так, один із таких болгари реалізували на 22-й хвилині зустрічі. Галчев пробив низом, і м'яч влетів точно в нижній кут воріт Динамо – 0:1.

Підопічні Шовковського, пропустивши, активізувалися, але до забитого м’яча справа так і не дійшла. Можливість зрівняти рахунок була у Ваната – голкіпер Левські моментально зреагував на небезпеку біля своїх воріт.

Динамо вийшло на другий тайм у такому складі: Бущан, Дячук, Біловар, Сирота, Дубінчак, Бражко, Андріївський, Малиш, Пашко, Волошин, Пономаренко.

Команди жваво розпочали другий тайм. Однак, у киян мало що виходило в атаці, чого не можна сказати про болгар, які на початку другої половини матчу ледь не забили ще – гравцю команди суперника не вистачило точності.

Динамо не захотіло миритися з результатом та знову і знову намагалося наблизитися до воріт суперника. Але це не змінило рахунку на табло. Наприкінці зустрічі нагадав про себе Бущан, який на 81-й хвилині врятував команду від другого пропущеного гола.

0:1 – Підопічні Шовковського мінімально програють 26-разовому чемпіону Болгарії.

Нагадаємо, у попередніх матчах на тренувальних зборах Динамо програло Баллкані та Легії, і перемогло Пахтакор.