Арсенал із Зінченком у чвертьфіналі ЛЧ. Рая в серії пенальті витягує канонірів. ВІДЕО

До Реала, Ман Сіті, ПСЖ, Баварії та Барселони, які вже вийшли до чвертьфіналу ЛЧ додався ще й Арсенал. У матчі-відповіді каноніри здолали Порту в серії пенальті.

Лондонці після дещо несподіваної виїзної поразки від португальців 0:1 намагалися реабілітуватися у другому поєдинку. Олександр Зінченко, який вже відновився після травми, цю зустріч розпочинав із лави для запасних.

Зі старту хлопці Мікеля Артети почали напосідати на свого суперника, але гравці Порту впоралися з цим тиском і навіть декілька разів небезпечно пробивали по воротах Давіда Раї.

Та все ж на 41-й хвилині Арсенал зумів пробити захист Порту, який очолював легендарний Пепе. Едегор віддав розкішну розрізну передачу між трьох гравців до штрафного майданчика на Троссара і бельгієць точним ударом у кут вивів лондонців уперед – 1:0.

Уже по перерві, на 67-й хвилині, каноніри зуміли забити вдруге. Гаверц у штрафному майданчику поборовся з Пепе, м'яч відлетів до Едегора, який пробив у порожні ворота. Але головний арбітр зустрічі Клеман Тюрпен гол не зарахував, оскільки побачив фол Гаверца проти Пепе.

Попри усі старання та моменти обох команд, забити бодай ще один м'яч у основний час їм не вдалося і матч перейшов у овертайми.

За перші п'ятнадцять хвилин команди не зуміли створити гольової нагоди. Найгострішим моментом було, коли Гаверц влетів у головного тренера Порту Сержіу Консейсау. На старті другого овертайму Мікель Артета випустив на поле Олександра Зінченка. Та забити у додатковий час командам не вдалося і матч перейшов у серію пенальті.

8. Галено – сейв Раї (4:2)❌

Тож Арсенал перемагає у серії пенальті із рахунком 4:2 і проходить до чвертьфіналу Ліги чемпіонів.