Супергол Ваната і джокера киян. Динамо вириває перемогу у Ворскли. ВІДЕО

Динамо у поєдинку з Ворсклою могло залишитися в меншості вже на старті зустрічі. На 7 хвилині Ванат, поспішаючи до м'яча, на мить програв у швидкості Ісенку, який рухався на зустріч і зіштовхнувся з гокліпером Ворскли. Арбітр зустрічі Олександр Шандор попри апеляції господарів без вагань показав форварду киян жовту картку.

Підопічні Скрипника активніше розпочали матч і заслужено відкрили рахунок вже на 13 хвилині поєдинку. Степанюк обігрався з Кане, вийшов віч-на-віч з Нещеретом і пробив точно у кут воріт гостей –  1:0!

Поки Динамо намагалося оговтатися від гола суперника, полтавці створили ще один супершанс. Сефері з флангу обіграв Тимчика і ударом в дальній верхній кут воріт Нещерета спробував забити – український голкіпер киян у класному стрибку перевів м'яч на кутовий.

Підопічні Шовковського відігралися на 24 хвилині. Беніто класно розігнав контратаку, Буяльський відпасував на Ваната, а той, прибравши захисника Ворскли, здалеку пробив у кут воріт Ісенка – 1:1!

До перерви господарі втратили дві класні нагоди, щоби вийти вперед у рахунку. Кане після провалу захисту Динамо з близької відстані не зумів переграти Нещерета. А на останніх хвилинах тайму Скляр змарнував атаку Ворскли, не зумівши замкнути передачу п'ятою від Сетпанюка – перед гравцем полтавського клубу не було нікого, крім порожні воріт гостей.

Другий тайм розпочався з помилки Ісенка і гола Динамо.

На 48 хвилині Сидорчук пасом знайшов у штрафному майданчику господарів Тимчика, захисник киян прострілив у руки Ісенку, але голкіпер Ворскли не зумів зафіксувати м'яч, чим і скористався Беніто. Вінгер Динамо з першої спроби пробив у Кравця, але сам же і встиг на добивання – 1:2!

Ворскла пішла великими силами в атаку і ледь не пропустила. Беніто з центру поля втік в контратаку на ворота Ісенка, але вирішив не зближуватися з гокліпером Ворскли, а спробувати перекинути того – вище.

Динамо втримало таку потрібну перемогу. Команда Шовковьского/Луческу продовжує боротьбу за медалі УПЛ.