Суперник збірної України – фаворит на Євро. Несподівана відвертість Йоахіма Льова

Збірна Німеччини пробилася на чемпіонат Європи 2020 року з першого місця відбірної групи C. Там же виступав і майбутній суперник національної команди України – Нідерланди, котрі стали другими.

Попри впевнену кваліфікацію наставник Бундестім Йоахім Льов, за інформацією спортивної агенції SID, скептично ставиться до перспектив його команди на самому Євро.

Photo by Robert Hradil/Bongarts/Getty Images

Моїй команді ще треба дозріти, щоб виграти турнір високого рівня. Ми маємо бути реалістами. Нашій командій ще є куди прогресувати. Наш розвиток, індивідуальний і колективний, ще не закінчився, нам потрібен час. Адже команда подолала кілька етапів, включаючи невдачі, перш ніж виграти Чемпіонат Світу у Бразилії. Я вважаю, що нинішній склад має хороший базис та багато якостей, які дозволять боротися за титули… у майбутньому. Але на Євро-2020 ми не будемо серед явних фаворитів. Цього року нам бракувало наступності та послідовності. Будь-яка команда, яка хоче здобути титул, потребує автоматизму. Ми з цим трохи запізнюємося.

Група збірної України на Євро-2020. Цікаві штрихи і календар матчів

На думку Льова, високі шанси на перемогу на Євро-2020 є у Франції, Нідерландів, Англії та Італії. У Німеччини ж група смерті з чинними чемпіонами світу Францією та чинними чемпіонами Європи Португалією, тому легкого життя не буде від самого старту турніру.

Читайте також: ОФІЦІЙНО. Михайличенко отримав ще одного нападника

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також