Врятував від поразки! Українець ударно провів матч у європейському чемпіонаті. ВІДЕО

Українець Максим Кучерявий рятує свою команду у чемпіонаті Шотландії.

Сент-Джонстон з українським півзахисником у складі вдома приймав Данді Юнайтед. Кучерявий залишився на лаві для запасних. Перший тайм завершився із рахунком 0:1. А на початку другого тайму Данді подвоює перевагу - 0:2. Тоді виправляти ситуацію взявся 21-річний українець. На 82 хвилині поєдинку, після зручної передачі від партнера, Кучерявий головою переграв голкіпера - 1:2.

На цьому хлопець не зупинився. А вже на 90+6 хвилині українець оформив дубль і врятував господарів від поразки. Метушня у штрафному майданчику, сильний простріл на дальню стійку і Кучерявий там, де треба. У падінні переправляє м'яч у ворота і вириває нічию для Сент-Джонстона - 2:2.

Це перші результативні дії Максима Кучерявого у новому сезоні.