За крок до сенсації. Зоря на характері шокувала Славію. ВІДЕО

Зорі потрібно було відігруватись у Славії з 0:2.

Український клуб залишився без головного тренера. Ненад Лалатович подав у відставку після матчу з Минаєм, виконувати обов'язки головного тренера взявся асистент Младен Бартулович.

Щоби вийти у груповий етап Ліги Європи – треба дивувати. І тут Зоря не підвела. У першому таймі українська команда продемонструвала справжній характер. Мишньов розігнав атаку Зорі, віддав на Алефіренка і той після кількох рухів лівою ногою з середньої відстані точно вгатив у дев'ятку воріт – 1:0.

На цьому луганці не зупинилися. Після класного відбору Вантуха у центрі поля Денис Антюх підібрав м'яч та побіг атакувати. Пройшов лівим флангом та лівою ногою пробив низом у ближній кут – 2:0Славія шокована.

У другому таймі Славія почала домінувати. Микита Турбаєвський знову почав виручати Зорю на пару із Джорданом.

Зоря шукала моменти у контратаках. Це могло спрацювати на 77 хвилині. М'яка передача Антюха на Вантуха і той з кількох метрів пробив дуже неакцентовано. Голкіпер Славії Коларж рятує чехів від третього м'яча.

Проте, Славія відповіла. Відповіла забитим м'ячем. Юрасек, який вийшов на заміну у другому таймі, головою наприкінці зустрічі скоротив відставання у цьому матчі – 2:1. Зорі треба знову забивати.

Луганці мали свій момент врятувати становище. Після помилки захисників Славії Ігор Горбач вийшов на побачення з голкіпером. Та не зумів переграти його. Крутий сейв Коларжа.

Підсумок поєдинку наступний: Зоря перемагає 2:1 у цьому матчі, але загальний рахунок 2:3. Зоря вилітає у груповий етап Ліги конференцій, а Славія пробивається у групу Ліги Європи.