Чемпіонат світу. Англія за дві хвилини розібралася з кривдником України. ВІДЕО

23:22, 29 листопада 2022

Команда Саутгейта розбиває пасивний Уельс.

Збірна Англії розгромила одне з найбільших розчарувань чемпіонату світу. Легко і невимушено англійці відвантажили у ворота Уельсу три м'ячі.

Спарву було зроблено після перерви, коли впродовж двох хвилин підопічні Саутгейта забили двічі! На 50 хвилині рахунок відкрив Рашфорд, який ударом зі штрафного підловив Ворда на помилці (голкіпер валлійців пропустив м'яч у воротарський кут) – 0:1!

Пройшло 2 хвилини, а в обіймах партнерів по команді вже опинився Фоден. Номінальні гості на фланзі обікрали Девіса і Кейн простріли на дальню стійку воріт Уельсу, де ніким не прикритий Фоден спокійно переправив м'яч у сітку воріт господарів – 0:2!

Добив аморфну команду Пейджа все той же Рашфорд. Вінгер Манчестер Юнайтед не без частки везіння (м'яч пройшов поміж ніг захиснику та голкіперу збірної Уельсу) оформив дубль – 0:3!

Впевнена перемога англійців, які з першої сходинки групи B виходять у плей-оф. Уельс з одним заробленим балом їде додому.