Ляпас фовариту. Марокко шокує зіркову Бельгію на чемпіонаті світу. ВІДЕО

17:31, 27 листопада 2022

Чергова сенсація на чемпіонаті світу.

Збірна Бельгії після перемоги над Канадою неочікувано поступилася команді Марокко.

Лідер марокканців Хакім Зієш забив м'яч у ворота Куртуа ще до перерви, але арбітр після підказки VAR гол півзахисника Челсі скасував.

Здавалося, що цей момент стане сигналом для бельгійців і після перерви зіркова європейська команда покаже всю свою силу. Проте сталося навпаки! На 73 хвилині Сабірі ударом зі штрафного поцілив у ближній кут воріт Куртуа (не обійшлося без помилки голкіпера мадридського Реала) – 0:1!

Бельгія мала час, щоби врятувати гру, але не спромоглася створити бодай один небезпечний момент біля воріт номінальних гостей.

За таку інертність господарів у компенсований до другого тайму час покарав Абухляль. Зієш прорвався у штрафний майданчик суперника і віддав під удар нападнику марокканської збірної. Абухляль ударом в один дотик відправив м'яч у дев'ятку воріт – 0:2!