Динамо знову втрачає очки. Кияни не змогли переграти Олександрію

У 30-му турі УПЛ Динамо завітало в гості до Олександрії.

Кияни перебували у дещо піднесеному стані після перемоги у Кубку України. Однак, розслаблятися динамівцям було зарано, адже боротьба за друге місце в УПЛ загосрюється з кожним туром.

Команди активно розпочали матч і намагалися нав’язати боротьбу одна одній на кожній ділянці поля. Вже за 15 стартових хвилин головний суддя матчу Віталій Романов показав 3 жовті картки (Сирота на 19-й секунді матчу, Бабогло та Сидорчук).

Перший гольовий момент створили кияни. Де Пена викотив на Андрієвського. Півзахисник Динамо пробив в дотик з лінії штрафного майданчика – м’яч пролетів зовсім поруч з дев’яткою.

Одразу після цього Олександрія отримала право пробивати пенальті. Безбородько прорвався до штрафної зони, Сирота спробував у підкаті забрати м’яч у нападника, але натомість влучив йому у ногу. Виконувати одинадцятиметровий удар підійшов Третьяков. Він пробив точнісінько у лівий кут воріт. Бойко вгадав, але не дотягнувся до м’яча – 1:0.

Після цього моменту Олексій Михайличенко замінив Сироту чи то через невпевнену гру захисника, чи через те, що в нього вже була жовта картка і він був близький до отримання другої. Замість нього на полі з’явився Микита Бурда.

Кияни побігли відігруватися, але створити бодай один небезпечний момент до перерви біля воріт Олександрії не змогли.

Заміни спрацювали

У другому таймі Михайличенко випустив Циганкова і Шепелєва замість Цитаїшвілі та Сидорчука. Ще за 15 хвилин головний тренер Динамо використав всі наявні у нього заміни. Він зняв з гри Де Пену і Русина, а на їхні позиції випустив Буяльського та Вербича відповідно. І саме словенець за 4 хвилини зрівняв рахунок у матчі. Шепелєв подав з правого флангу до штрафного майданчика. Захисники Олександрії не змогли одразу вибити м’яч, і після серії рикошетів він опинився в ногах у Вербича. Словенець з розвороту з лінії воротарської зони прошив Паньківа – 1:1.

Кияни прямо понеслися вперед і згодом забили вдруге. Караваєв прийняв м’яч на лівому фланзі, увійшов до штрафного майданчика та пробив по воротам. Паньків відбив перед собою, але першим на добиванні опинився Вербич. Він в дотик пробив головою, фактично у порожні ворота – 1:2.

Але здаватися Олександрія не планувала. Наприкінці зустрічі господарі поля знову здобули право виконувати 11-метровий удар після фолу Шабанова. Виконувати удар знову підійшов Третьяков. Як і в першому таймі півзахисник пробив у лівий кут воріт, Бойко знову не зумів дотягнутися до м’яча – 2:2.

Після цього матчу Динамо набирає 56 балів і виходить на 3-тю сходинку, адже Десна свій матч з Шахтарем програла 2:4.

Читайте також: Селезньов феєрить у Туреччині. Українець відзначився дублем ще у першому таймі. ВІДЕО та З тріском провалився в Реалі, а тепер ним цікавляться ТОП-клуби Європи. Мадридці можуть позбутися свого головного болю