Викинуті з чемпіонату світу. Німеччина перемогла Коста-Рику, але вилетіла через іспанців. ВІДЕО

Збірній Німеччини в битві з Коста-Рикою була необхідна не лише своя перемога, а й певний результат у паралельній зустрічі, де Японія грала з Іспанією.

Підопічні Ганса-Дітера Фліка з перших хвилин кинулися виконувати своє завдання. Гнабрі вже на 10 хвилині отримав навіс від Раума і влучним ударом головою відправив м'яч у кут воріт Наваса – 0:1!

До перерви покарати за помилки оборони номінальних гостей міг Фуллер Спенс. Захисник збірної Коста-Рики скористався незрозумілими діями Раума та Рюдігера і з близької відстані пробив по воротах Ноєра – голкіпер німецької команди врятував!

Другий тайм розпочався сенсаційно.

На 58 хвилині Техеда вдало зіграв на добиванні після удару Востона і сейву Ноєра – 1:1.

Ще більше інтрига закрутилася на 70 хвилині. Варгас після подачі зі штрафного і скидання Вотсона пробив по воротах Ноєра. Голкіпер німецької збірної з першим ударом впорався, але потім м'яч зрекошетив від досвідченого воротаря в сітку воріт номінальних гостей – 2:1.

Шоковані німці швидко прийшли до тями завдяки Гаверцу. За 2 хвилини Фуллькруг класно підіграв гравцеві Челсі, який, опинившись перед Навасом, легко переграв голкіпера костариканців – 2:2.

Той же Гаверц на 85 хвилині відгукнувся на класну передачу Гнабрі і з близької відстані поцілив у кут воріт Наваса – 3:2.

Команді Фліка треба було перемагати щонайменше у два м'ячі і розраховувати, що Японія не обіграє Іспанію. Зі своїм завданням збірна Німеччини впоралася на 89 хвилині, коли Сане віддав на Фуллькруга, а той переправив м'яч у сітку воріт збірної Коста-Рики.

Долю збірної Німеччини вирішили у паралельному матчі. Іспанія, поступаючись Японії, не спромоглася зрівняти рахунок (для команди Енріке з точки зору стратегії так навіть краще, адже в 1/8 суперником буде Марокко, а не Хорватія. І це шанс уникнути зустрічі з Бразилією в 1/4). Такий результат залишив команду Фліка за бортом чемпіонату світу.