Цікавий Львів. Сарнавський тягне два пенальті, але Зоря все одно суне Динамо з другого місця

Боротьба за другу сходинку УПЛ триває!

Дебютанти Скрипника

Віктор Скрипник у матчі зі Львовом дав дебютувати Циганіксу і залишив у запасі Лєднєва та Перовича.

Вболівальники чекали першого небезпечного моменту майже пів тайму. Справжня загроза воротам суперника прийшла від Максима Луньова, який наважився на удар з-за меж штрафного майданчика – Сарнавський у класному стрибку витягнув м’яч із дев’ятки воріт Львова.

Зоря володіла ініціативою, але на перерву луганці могли піти у ролі итх, хто наздоганяє. Чеберко обрізався, Альваро м’яч перехопив і віддав Ренану, якому залишалося лише переграти Васіля. Господарів врятувала стійка воріт, а добивання Богунова хорватський голкіпер нейтралізував.

Гол Кабаєва

Як і в матчі з Олімпіком дуже важливий м’яч забив Кабаєв. На 54 хвилині гравці Зорі розіграли класну атаку в три ходи: Іванісеня запустив Луньова, атакувальний півзахисник з меж штрафного майданчика відпасував у район 11-метрової позначки Кочергіну. Той одним дотиком зупинив, другим прошив Сарнавського – 1:0.

Два відбиті Сарнавським пенальті

Знімати всі питання про переможця матчу на 73 хвилині мав Громов. Арбітр призначив пенальті за гру рукою Браткова. Удар взявся виконувати Громов – нападник пробив точно, але не сильно. Сарнавський з кута воріт м’яч забрав!

Богдана Лєднєва Віктор Скрипник випустив на останні 10 хвилин основного часу. І цього лідеру Зорі вистачило, щоби забити свій м’яч. Братков знову зіграв рукою (якби був ВАР, то арбітр міг би поставити пенальті) і рефері призначив дуже небезпечний штрафний. Півзахисник луганців виконав свою спробу на силу і не прогадав – стінка львів’ян розвалилася і м’яч залетів у сітку воріт гостей – 2:0.

За дві хвилини той же Лєднєв міг оформити дубль. Борзенко зіграв рукою у своєму штрафному майданчику і арбітр зустрічі Дмитро Бондаренко вдруге за матч показав на одинадцятиметрову позначку. Лєднєв з пенальті пробив в інший кут, аніж Громов, але результат вийшов ідентичним – Сарнавський намертво забрав м’яч.

Зоря не без пригод перемагає Львів і повертає собі другу сходинку УПЛ.